Ігри Нескорених у Гаазі перенесено, українська збірна продовжує підготовку до ветеранського спортивного турніру 2022 року

Ігри Нескорених у Гаазі перенесено, українська збірна продовжує підготовку до ветеранського спортивного турніру 2022 року. invictus games, ігри нескорених, ветеран, військовослужбовець, поранення

2 лютого Фонд Ігор Нескорених і Організаційний комітет Ігор Нескорених в Гаазі після консультацій з націями – учасницями, заінтересованими сторонами та партнерами міжнародного турніру оголосив про рішення перенести Ігри Нескорених на 2022 рік у зв’язку з карантинними обмеженнями. Точну дату заходу, який мав проходити цьогоріч у травні-червні, оголосять незабаром.

У міністерстві у справах ветеранів відбулось засідання українського оргкомітету Ігор Нескорених з підготовки збірної України, на якому було ухвалено низку рішень щодо продовження роботи над проєктом та розвитку спортивної реабілітації ветеранів в Україні.

«Днями розпочинаються чергові навчально-тренувальні збори учасників команди, які з розумінням сприйняли новину про перенесення змагань. Ми усіляко підтримуємо фізкультурні та спортивні заходи пишаємося мужністю та мотивацією їх учасників. Приклад Ігор Нескорених допомагає багатьом захисникам та захисницям України здобувати перемоги над власними життєвими обставинами і випробуваннями», – зазначила Юлія Лапутіна.

На думку міністерки, реалізовуючи послідовну політику підтримки ветеранів, держава має організувати сучасний, ефективний менеджмент у сфері адаптації ветеранів до мирного життя, невід’ємною складовою якої є участь у фізкультурних та спортивних заходах.

«Для багатьох людей у всьому світі, включаючи спільноту Нескорених, COVID-19 змінив очікування, сподівання та плани. Не зважаючи на перенесення Ігор на 2022, ми впевнені, що додатковий час на підготовку дозволить збірній ще краще підготуватись до змагань і показати найвищі результати. Водночас ці зміни не означають призупинення життя всього проєкту. Наразі триває планування заходів на 2021 рік для забезпечення безперервного процесу спортивної реабілітації поранених ветеранів в Україні», – прокоментувала рішення координатор Ігор Нескорених в Україні, директор «СтратКом Україна» Оксана Горбач.

«Ми, ветерани, завжди готові до нових викликів. Наша місія лишається незмінною, а додатковий рік очікування – лише один з багатьох викликів, з якими ми стикаємось з того моменту, як вирішили обрати цей шлях. Ми плануємо провести цей час із користю, тренуючись та підтримуючи одне одного», – озвучив плани на рік капітан збірної Іван Рудий.

Про Ігри Нескорених

Ігри Нескорених (eng. Invictus Games), засновані Його Високістю Герцогом Сассекським в 2014 році, — міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада, у 2018 році — в австралійському Сіднеї. У травні 2020 міжнародні змагання мали відбутися у Гаазі, проте у зв’язку карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, вони були перенесені на 2021 рік.

Мета проєкту «Ігри Нескорених в Україні» — створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції. Команда проекту сприяє розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, а також спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

За час існування в Україні проєкт розширив спортивні дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців та ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин, а також мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.

Організатори

Відбір та підготовку збірної України 2020 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим» та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.

Слідкуйте за перебігом відбору в збірну України на офіційних сторінках команди в соціальних мережах:

Facebookfacebook.com/InvictusGamesTeamUkraine/

YouTubeyoutube.com/channel/UCbutl1h6tYLbUMkUYdW5Elg

Міністерство у справах ветеранів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*