Ізраїльські медики співпрацюватимуть із львівськими колегами

Ізраїльські медики співпрацюватимуть із львівськими колегами. superhumans center, ізраїль, львівська область, медик, співпраця

Ізраїльські медики співпрацюватимуть із львівськими колегами. superhumans center, ізраїль, львівська область, медик, співпрацяІлюстративне фото

Львівська область розвиватиме нові проєкти у співпраці з Ізраїлем, пише «ІА Дивись.info».

Про це домовилися під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелем Бродським, повідомив очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Нині одним із найактуальніших напрямів співпраці зараз є обмін досвідом українських та ізраїльських медиків на базі ультрасучасної клініки протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки Superhumans Center, яку нещодавно відкрили на Львівщині, і де безкоштовно надають допомогу усім, хто постраждав від pocійських окупантів.

Також в Україні напрацьовують проєкти створення студентських лікарень, одну з яких можуть сформувати на базі Львівського національного медичного університету

Пан посол наголосив, що Ізраїль зацікавлений у співпраці з Україною та Львівщиною зокрема.

Протезування у Львові

У березні теперішнього року у Львові відкрили майстерню, що дасть змогу встановлювати сотню протезів кожного місяця.

До команди протезистів уже приєдналися пацієнти, які втратили кінцівки через війну, зокрема, військові. Загалом у команді працюють вісім фахівців. Це як протезисти із багаторічним досвідом роботи, так і молоді спеціалісти. Серед них Ілля Пилипенко – танкіст, що втратив ногу в бою. Захисник лікується у центрі НЕЗЛАМНІ. Невдовзі він отримає протез, а потім, пройшовши навчання, допомагатиме таким, як сам.

Від вересня 2022 року встановлено більше сотні протезів, десять з яких – біонічні протези рук.

Про Центр НЕЗЛАМНІ

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) — місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Окрім того, у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Напрямок протезування центр НЕЗЛАМНІ запустив торік, відкривши мобільну майстерню. Разом з майстернею центр НЕЗЛАМНІ отримав 200 протезів. Так, нещодавно протез руки отримала перша дитина. Це 13-річний Дмитро, син воїна ЗСУ. Він втратив руку, коли допомагав мамі по господарству. У підлітка міоелектричний протез. Керувати ним він зможе за допомогою міодатчиків, які кріпляться до м’язів руки. Його виготовила німецька компанія.

Клініка протезування

Окрім цього, на базі одного із медзакладів у Львівській області відкривають Superhumans Center, де для українських воїнів та цивільних буде доступною лабораторія з виготовлення та збирання протезів, департамент фізичної реабілітації, відділення психологічної підтримки, а також басейн для реабілітації. Тут працюватимуть висококваліфіковані українські фахівці, вони також переймають досвід медиків провідних клінік зі всього світу.

Для людей, які постраждали через воєнні дії, усі послуги тут будуть безкоштовними. Двом українським воїнам, які втратили на війні руки, ще до відкриття центру встановили біонічні протези від британської компанії. Щоб стати у чергу на протезування, необхідно заповнити анкету.

Мар’яна Коваленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*