Каністерапія та реабілітація молоді з особливими потребами (ВІДЕО)

Каністерапія та реабілітація молоді з особливими потребами (ВІДЕО). одеса, канистерапия, собака, спілкування, фонд особлива молодь

Каністерапія та реабілітація молоді з особливими потребами. одеса, канистерапия, собака, спілкування, фонд особлива молодь

20.03.2023 — Джайв, Катя та Фейсі – треновані, спеціально навчені собаки – повноправні члени родини Салій в Одесі. Сьогодні чотирилапі беруть участь у сесії каністерапії. Поспілкуватися з ними прийшли хлопці із фонду «Особлива молодь», повідомляє телерадіокомпанія «ГРАД».

Насамперед слухачам розповідають правила безпеки. Щоб познайомитися з собакою, треба спершу спитати дозволу у своїх батьків, а потім – у господаря тварини, наголошує юна кінолог Саша Салій. І найголовніше – дати собаці зрозуміти, що ви не уявляєте небезпеку.

Підопічні фонду тепло і з цікавістю поставилися до нових чотирилапих знайомих. Хоча зазначили, що спілкування із собаками у них не завжди складається просто.

Сесії канісцерапії в Одесі вже не вперше відбуваються на базі центральної бібліотеки імені Гайдара. Книги також мають свою терапевтичну дію на особливих дітей – відзначають бібліотекарі.

Сьогодні з підопічними фонду «Особлива молодь» зустрівся автор книг про улюблених ними чотирилапих – одеський дитячий письменник Олексій Надемлинський.

Як пройшла сесія канісцерапії – дивіться далі у репортажі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*