Капремонт приміщень Маріупольського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю №2 – на стадії завершення (ФОТО)

Капремонт приміщень Маріупольського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю №2 – на стадії завершення (ФОТО). мариуполь, центр комплексної реабілітації, капремонт, соціалізація, інвалідність

Капремонт приміщень Маріупольського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю №2 – на стадії завершення. мариуполь, центр комплексної реабілітації, капремонт, соціалізація, інвалідність

Капітальний ремонт приміщень Маріупольського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю №2 знаходиться на стадії завершення.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна ознайомилася з ходом проведення робіт з під час робочої поїздки до Маріуполя 15 липня.

Юлія Костюніна приділила увагу благоустрою території, елементам доступності будівлі (пандуси, спеціалізовані підйомники (ліфти) для осіб у візках), зоні відпочинку та оновленим корпусами установи.

Проєкт капітального ремонту приміщень реабілітаційної установи фінансується Європейським інвестиційним банком і міським бюджетом.

Наразі виконано внутрішні роботи, утеплення фасаду, закінчуються роботи по благоустрою території, встановлюються ігрові та спортивні майданчики.

В оновленому приміщенні відкриється кабінет раннього втручання. Запрацюють навчальна кухня, комп’ютерний клас, швейна майстерня, секції за інтересами. Одне з нововведень – кімната каністерапії.

Технічно оновлений реабілітаційний центр дасть можливість використовувати інноваційні підходи до реабілітації та соціалізації дітей з обмеженими можливостями здоров’я.

Напередодні відзначення Дня Незалежності України реабілітаційний центр відкриє свої двері для допомоги дітям та їх батькам.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*