Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначає 15-ти річний ювілей (ФОТО)

Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначає 15-ти річний ювілей (ФОТО). кременчук, адаптація, дитина-інвалід, особливими потребами, ювілей, indoor, person, floor, clothing, man, woman, furniture, people, group, suit. A group of people in a room

Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначає 15-ти річний ювілей. кременчук, адаптація, дитина-інвалід, особливими потребами, ювілей

3 жовтня у Кременчуцькому міському Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулися урочистості з нагоди 15-ти річного ювілею закладу. За цей час його послугами з реабілітації та адаптації скористалися більше 1000 сімей, які мають дітей з особливими потребами. Наразі заклад щоденно відвідують близько 65 дітей, які отримують різні реабілітаційні послуги, які надаються високопрофесійними фахівцями.

Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів – це перший заклад такого типу, який було відкрито на Полтавщині 2 жовтня 2002 року. Сьогодні у Полтавській області діє 5 реабілітаційних закладів для дітей-інвалідів, але всі вони були створені завдяки досвіду і вагомим досягненням Кременчуцького центру. Ініціатором відкриття Кременчуцького міського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та першим його керівником була Надія Колесник. На жаль, вона рано пішла з життя, але колектив закладу продовжує втілювати її ідеї.

Щирі слова вітання на адресу працівників Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів прозвучали цього дня від керівника закладу Юлії Івакіної, першого заступника директора департаменту соціального захисту населення Ніни Черняк, в.о. директора департаменту соціального захисту населення та питань АТО Кременчуцької міської ради Марини Доценко, батьків, дітей, що відвідують заклад. Всі вони щиро дякували колективу центру за їх роботу, «золоті» серця і добрі руки, за те, що допомагають дітям не тільки реабілітуватися, а й адаптуватися до життя звичайних людей.

Привітав з ювілеєм Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів і міський голова Віталій Малецький. Він також висловив найщиріші слова подяки колективу закладу, за вагому допомогу дітям, які відвідують заклад, і їх батькам. Він відзначив, що перший керівник закладу Надія Колесник, яка очолювала заклад 8 років, в свій час зробила багато, щоб змінити ставлення кременчужан до людей, які мають особливі потреби. Він також подякував нинішньому керівнику закладу Юлії Івакіній за те, що їй вдалося вивести його на новий рівень, розширити перелік послуг, які отримують його маленькі відвідувачі. Він пообіцяв, що кременчуцька міська влада завжди підтримувала і підтримуватиме Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Наразі розробляється проект нового корпусу закладу, будівництво якого розпочнеться вже наступного року. Він буде сучасним, комфортним і доступним для всіх відвідувачів.

З нагоди ювілею працівники закладу цього дня отримали нагороди різних рівнів – Грамоту Міністерства соціального захисту населення України ( Юлія Івакіна), Грамоти Полтавської обласної ради, Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Кременчуцька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*