Лікує Мельпомена. Як виживають митці з обмеженими можливостями? (ВІДЕО)

Лікує Мельпомена. Як виживають митці з обмеженими можливостями? (ВІДЕО). обмеженими можливостями, прес-конференція, театр, інвалід, інвалідність, person, indoor, clothing, suit, blue, man, human face, flower. A blue and white sign

Лікує Мельпомена. Як виживають митці з обмеженими можливостями?. обмеженими можливостями, прес-конференція, театр, інвалід, інвалідність

Київ. 27 березня об 11.00 у прес-центрі “Укрінформ” відбулась прес-конференція на тему: “Весь світ – театр. Театральне мистецтво як запорука реабілітації інвалідів”.

Організатор: ГО «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів».

Учасники: Володимир Петровський – голова ГО «ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»; Костянтин Богатиренко – директор єдиного в Україні професійного театру інвалідів «Добробут та Злагода»; Жорж Шанаєв – керівник студії-галереї творчості інвалідів «Ми духом незламні», лауреат премії ім. І. Нечуя-Левицького; актори Театру інвалідів «Добробут та злагода»; Ірина Бернацька – художній керівник професійного театру інвалідів «Добробут та Злагода».

Підсумкові матеріали:

Єдиний професійний театр інвалідів в Україні «Добробут та злагода» святкує 20-річчя

Єдиному професійному театру інвалідів в Україні – «Добробут та злагода» сьогодні виповнилося 20 років.

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив голова ГО “Всеукраїнська громадська організація “Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів” Володимир Петровський.

«Сьогодні ми відзначаємо двадцяту річницю існування театрально-концертної студії, єдиного професійного театру інвалідів в Україні «Добробут та злагода». Дуже приємно, що всі ці двадцять років ця студія радує дітей і дорослих», – сказав Петровський.

Як зазначив директор театру «Добробут та злагода» Констянтин Богатиренко, у січні 1997 року зібралися люди з інвалідністю, які вирішили створити такий театр, де вони могли б працювати, аби довести суспільству, «що ми будемо не гірші, ніж інші, що ми такі ж самі, які і інші люди». Три з половиною місяці готувалася перша вистава театру – «Кошенята» – яку показали вперше 12 квітня 1997 року.

«І з того часу впродовж двадцяти років наші актори змогли порадувати більш ніж півмільйона наших глядачів, наших дітей. Ми поставили 9 вистав: «Кошенята», «Невдячний тигр», «Кмітливе шакаленя», «Язиката Хвеська», «Подорож у королівство трьох кольорів», «Лісова пригода», «Намисто із Здравоярії або план резидента Грипа», «Казкова карусель», «Наказ короля Товстопуза», – уточнив Богатиренко.

За його словами, театр також займається підготовкою спеціальних програм до різних подій, приміром, до Дня захисту дітей тощо.

Богатиренко також презентував новий логотип театру, автором якого став керівник студії-галереї творчості інвалідів «Ми духом незламні», лауреат премії ім. І. Нечуя-Левицького Жорж Шанаєв.

Як відомо, 27 березня відзначається Всесвітній день театру.

Відео з прес-конференції:

Укрінформ +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*