Логопедична допомога дітям з особливими потребами

Логопедична допомога дітям з особливими потребами. ковель, вчитель – логопед, логопедична допомога, мовлення, особливими потребами, person, table, indoor, human face, book, toddler, clothing, baby. A person sitting at a table with a birthday cake

Логопедична допомога дітям з особливими потребами. ковель, вчитель – логопед, логопедична допомога, мовлення, особливими потребами

Ковель. Людина не народжується з умінням говорити правильно, красиво і без помилок. Оволодіння мовою носить поступовий характер і часто пов’язане з численними труднощами, як для дитини, так і для її батьків.

Спочатку малеча вчиться розуміти оточуючих і вимовляти звуки, потім об’єднує їх в слова, зв’язує їх між собою в речення і, нарешті, правильно вибудовуючи, висловлює свої думки.

На жаль, цей процес не завжди проходить «гладко» і рівномірно, часто мовленнєвий розвиток відбувається із затримкою, порушується через індивідуальні особливості розвитку дитини. У таких випадках не обійтися без кваліфікованої допомоги вчителя – логопеда.

Логопедична корекція в центрі соціальної реабілітації для дітей з особливими потребами надається на підгрупових та індивідуальних заняттях із застосуванням елементів зондового масажу, артикуляційної, пальчикової та дихальної гімнастики.

Логопедична допомога дітям з особливими потребами. ковель, вчитель – логопед, логопедична допомога, мовлення, особливими потребами

До завдань вчителя – логопеда входить не лише виправлення вад мовлення, а й розширення і збагачення словникового запасу у дітей, розвиток зв`язного мовлення, побудова граматично правильної мови. А батьки в домашніх умовах повинні стати активними учасниками цього процесу.

Більшість дефектів мови усуваються виключно при спільно докладених зусиллях, як з боку вчителя – логопеда, так і дитини та його оточення, що, безсумнівно, потребує певного терпіння і наполегливості в досягненні результату.

Марія Кисляк, директор Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Ковельська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*