Львівське підприємство з виготовлення протезів забезпечує реабілітаційними засобами чотири області України (ФОТО)

Львівське підприємство з виготовлення протезів забезпечує реабілітаційними засобами чотири області України (ФОТО). арол плюс, львівське підприємство, протез, технічні засоби реабілітації, інвалідність

Львівське підприємство з виготовлення протезів забезпечує реабілітаційними засобами чотири області України. арол плюс, львівське підприємство, протез, технічні засоби реабілітації, інвалідність

Заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав одне з передових приватних львівських підприємств протезно-ортопедичної галузі – «АРОЛ ПЛЮС». Під час зустрічі з керівниками обговорили напрямки роботи та досягнення підприємства, а також виокремили напрямки потенційного розвитку протезно-ортопедичної галузі.

Підприємство надає послуги із забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації з 2005 року. Воно має реабілітаційне, медичне й виробниче відділення. В Україні є кілька філій підприємства (окрім Львова), розташованих в Івано-Франківську, Мукачево та Хмельницькому.

Як повідомив засновник і головний ортопед підприємства Олександр Герасименко, підприємство успішно освоїло та впровадило у виробництві новітні технології діагностики та виробництва протезно-ортопедичних виробів, зокрема, 3-D технології. Ця технологія дає можливість детально враховувати стан пацієнта з точністю до сотих долей міліметра та виготовити максимально зручні вироби. Підприємство займається виготовленням ортопедичного взуття, протезів та ортезів верхніх, нижніх кінцівок. Також серед виробів – корсети, виготовлені за новітніми технологіями, які допомагають дітям зі сколіозом.

З 2018 року в Україні запровадили нову модель розрахунків між замовником-пацієнтом та виробником протезної продукції. Тобто змінився сам механізм забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.

“Особа з інвалідністю самостійно обирає підприємство, яке буде виготовляти їй той чи інший протезно-ортопедичний засіб. В кінцевому результаті замовлення складається акт виконаних робіт, на основі якого підприємство отримує фінансування з державного бюджету”, – зазначив Віталій Загайний.

Станом на зараз в Україні функціонують близько 100 підприємств, які займаються виготовленням протезно-ортопедичної продукції, з них – 12 приватних підприємств на Львівщині. Державна підтримка для придбання технічних засобів реабілітації на потреби людей з інвалідністю у Львівській області у 2020 році склала 95,5 млн грн.

Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*