Львівські медики встановили протез чоловіку з Авдіївки, який голіруч виніс з городу 12 мін

Львівські медики встановили протез чоловіку з Авдіївки, який голіруч виніс з городу 12 мін. національний реабілітаційний центр незламні, олександр доронін, міна, протез, протезування

Львівські медики встановили протез чоловіку з Авдіївки, який голіруч виніс з городу 12 мін. національний реабілітаційний центр незламні, олександр доронін, міна, протез, протезування

70-річний чоловік виніс зі свого городу 12 мін, щоб викопати картоплю, але 13-та – вибухнула

Про це повідомили у Першому медоб’єднанні Львова, передає “Еспресо.Захід”.

70-річний Олександр Доронін з Авдіївки пів року жив під щоденними обстрілами, при тому намагався вести звичний побут. Доглядав двох кішок та собаку, порався по господарству, обробляв город. У серпні вирішив викопати картоплю. Для того самотужки розчищав “всіяний” мінами город. Після того, як чоловік виніс 12 боєприпасів, пролунав вибух.

Пан Олександр знепритомнів, коли ж отямився, правої ноги у нього вже не було. Чоловік лише пам’ятає, як на самих лише руках проповз 150 метрів у напрямку найближчого будинку. Його закривавленого помітили сусіди, зупинили кровотечу і відвезли його до напівзруйнованої місцевої лікарні. Далі були кілька днів у медзакладах Покровська та Дніпра, а потім – евакуаційний потяг до Львова.

У Національному реабілітаційному центрі “Незламні” Першого медоб’єднання Львова чоловік вже понад три місяці. Там повідомили, що за цей час хірургам вдалося загоїти ампутовану кінцівку та підготувати її до протезування. Паралельно з паном Олександром працювали фахівці з реабілітації – фізичної та психологічної. Днями протезисти встановили пацієнту протез. Вперше від 13 серпня чоловік пройшов кілька кроків без милиць.

Попереду ще тривала реабілітація. Адже пан Олександр має навчитися користуватися протезом, аби впевнено стояти “на ногах”. У Авдіївці 70-річний чоловік прожив усе життя. І хоча з рідних у місті в нього нікого не залишилося, він мріє туди повернутися. Бо там на нього чекають його коти і пес.

Фото: Перше медоб’єднання Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*