Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» відзначив 18-у річницю з дня створення (ФОТО)

Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» відзначив 18-у річницю з дня створення (ФОТО). ужгород, привітання, реабілітаційний центр дорога життя, святкування, інвалід, floor, ceiling, indoor, person, table, clothing, furniture, chair, people, woman. A group of people in a room

Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» відзначив 18-у річницю з дня створення. ужгород, привітання, реабілітаційний центр дорога життя, святкування, інвалід

18-у річницю з дня створення 3 жовтня відзначив медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя». Це благодійна, неприбуткова організація, яка займається комплексною реабілітацією дітей та молоді з вадами фізичного і розумового розвитку.

Від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва привітав працівників та вихованців закладу його заступник Олександр Білак. Він подякував керівництву та колективу реабілітаційного центру за щоденну наполегливу працю, батькам, які з розумінням ставляться до тих чи інших проблем у діяльності організації. «Дорога життя» пройшла складний етап становлення і зараз впевнено підтверджує свій статус організації, яка є небайдужою до найбільш незахищених людей, до дітей, які потребують особливої уваги. Ми намагаємося підтримувати і залучати «Дорогу життя» до різних програм, у тому числі і позабюджетних, міжнародних грантових. Під час однієї із нещодавніх зустрічей за нашою пропозицією центр включено до спільного українсько-словацького проекту і з 2018 року “Дорога життя” братиме участь у ньому разом з іншими ужгородськими організаціями», – зазначив Олександр Білак.

Директор Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір», керівник Ужгородського товариства інвалідів „Оптиміст” Василина Марко подякувала директору, його команді, керівництву міста і всім добрим людям, які допомагають центру. «Я дуже щаслива з того, що вибір, зроблений досить давно, ще у 1999 році, виявився правильним і необхідним. І те, що ми зараз тут зустрілися через 18 років, переконує, що справи, які роблять «Дорога життя», колектив, батьки – потрібні. Сподіваюся, що цей шлях продовжиться щасливо і успішно», – сказала пані Василина.

«Дорога життя» пройшла важкий шлях створення, становлення, виживання та розвитку, але, як ми бачимо, з міської «Дороги життя» виросла обласна, з обласної – Обласний центр комплексної реабілітації та дітей інвалідів і створена система допомоги у всьому краї. Сьогодні ми святкуємо День народження міської організації. Тож щиро всіх вітаю і дякую тим, хто впродовж років підтримує нас», – підсумував керівник «Дороги життя» Олег Кириленко.

Долучилися до привітань і меценати, які допомагають реабілітаційному центру, а вихованці Ужгородської дитячої школи мистецтв представили святкову концертну програму.

Ужгородська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*