Михайло Павлюк: актуальність проекту «Ефективні соціальні моделі реабілітації» не піддається сумніву, адже його мета – сприяти активному включенню дітей та молоді з особливими потребами в соціум

Михайло Павлюк: актуальність проекту «Ефективні соціальні моделі реабілітації» не піддається сумніву, адже його мета – сприяти активному включенню дітей та молоді з особливими потребами в соціум. чернівецька область, дитина-інвалід, ерготерапія, округ швабія фрн, проект, person, clothing, man, table, people, human face, indoor, group, smile, woman. A group of people sitting at a table

Михайло Павлюк: актуальність проекту «Ефективні соціальні моделі реабілітації» не піддається сумніву, адже його мета – сприяти активному включенню дітей та молоді з особливими потребами в соціум. чернівецька область, дитина-інвалід, ерготерапія, округ швабія фрн, проект

23 лютого перший заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк взяв участь у презентації спільного проекту між Чернівецькою областю (Україна) та округом Швабія (ФРН) «Ефективні соціальні моделі реабілітації» на базі Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина».

Участь заході також взяли представники делегації округу Швабія (Федеративна Республіка Німеччина) у складі Представника Генеральної ради депутатів округу Швабія (ФРН) Катаріни Габеркорн, Директора центру «Фріц Фельзенштайн» Ґрегора Бека, керівника відділення терапії Дагмар Зімнахер, лікар-ерготерапевт Рени Гетцель-Суарес де Арайо, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віталій Савкін та начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій облдержадміністрації Ганна Жебчук, директор Центру Тетяна Закрутна.

Михайло Павлюк привітав гостей, партнерів та друзів з округу Швабія (ФРН) на Буковині та подякував їм за те, що, співпраця між нашими регіонами стає все глибшою та з кожним роком все міцнішою та результативнішою. «Після досить тривалої та кропіткої роботи спільно з нашими партнерами ми розпочинаємо реалізацію вкрай важливого проекту «Ефективні соціальні моделі реабілітації» на базі Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» в рамках Програми «Партнерство з містами України», яка фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Вартість проекту складає близько 50 тис. євро та він буде реалізовуватись впродовж цього року», – повідомив посадовець.

Він акцентував, що обласна влада завжди приділяє особливу увагу питанням соціальної сфери, тому і не дивно, що саме вона стала темою згаданого проекту.

«Актуальність цього проекту не піддається сумніву, адже його мета – сприяти активному включенню дітей та молоді з особливими потребами в соціум, їх участі у повсякденному суспільному житті як повноправних його членів. Під час його реалізації ми запланували обмін досвідом та кращими практиками між відповідними спеціалістами в галузі соціальної реабілітації та ерготерапії, а також впровадження інноваційних підходів та нових терапевтичних навичок у відповідному спеціалізованому закладі», – відзначив перший заступник голови облдержадміністрації.

«Насамкінець хочу наголосити, що наше співробітництво є яскравим прикладом українсько-німецької дружби, взаємоповаги та взаєморозуміння. Наше майбутнє – разом жити, працювати та втілювати європейські цінності,- додав Михайло Павлюк. – Бажаю всім плідної роботи, а також дозвольте висловити сподівання на те, що нам вдасться втілити в життя ще чимало прекрасних спільних ініціатив».

Завдяки імплементації проекту буде розроблено низку заходів щодо покращення доступності для підвищення якості умов перебування дітей, які проходять реабілітацію у центрі. Зокрема, проектно-кошторисною документацією проекту заплановано наявність в Центрі ліфта.

Захід відбувся в залі ерготерапії, який облаштовано за німецьким зразком. Ерготерапія дає можливість особливим діткам координувати рухи, мовленнєві навички, планувати свою продуктивну діяльність від початку і до кінця дня.

Чернівецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*