На базі філії молодіжного відділення Вільшанського дитбудинку-інтернату діятиме Тячівський соціально-реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю

На базі філії молодіжного відділення Вільшанського дитбудинку-інтернату діятиме Тячівський соціально-реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю. тячів, абілітація, інвалід, інвалідність, інтеграція, wheel, wheelchair, bicycle wheel, tire, bicycle, bike, weapon, gun. A person sitting on a bicycle

З ініціативи голови облдержадміністрації, департамент соціального захисту населення ОДА вносить на розгляд депутатів облради проект рішення «Про створення комунального закладу «Тячівський соціально-реабілітаційний (абілітаційний) центр для осіб з інвалідністю» Закарпатської обласної ради зі штатною чисельністю 25 одиниць на базі філії молодіжного відділення Вільшанського дитячого будинку-інтернату (м.Тячів, вул. Леонтовича,60 А) із затвердженням відповідного Положення.

У Положенні означені завдання Центру, його мету, умови влаштування та проживання в ньому, переведення та відрахування підопічних, формування, ведення та зберігання особових справ вихованців, а також фінансова та виробничо-господарська діяльність цієї стаціонарної соціально-медичної установи, керівництво та контроль за її діяльністю тощо.

Наголошується, що метою закладу є надання соціальних послуг з реабілітації/абілітації осіб з інвалідністю, задля максимального розвитку, освоєння ними навичок, розвитку потенціалу з метою максимально самостійного, продуктивного життя, інтеграції в місцеву громаду і суспільство в цілому або досягнення оптимальної якості життя.

До Центру приймаються діти з інвалідністю віком від 4 до 18 років та особи з інвалідністю із порушеннями фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, освітніх послуг, комплексу реабілітаційних заходів згідно з медичним висновком, не мають протипоказань для перебування в Центрі незалежно від наявності осіб, зобов’язаних згідно з чинним законодавством України їх утримувати.

Влаштування осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю здійснюється згідно з путівкою, виданою департаментом соціального захисту населення.

В документі наголошується, що Центр керується Конституцією України, Конвенцією ООН «Про права інвалідів», законами України, указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України та іншими нормативно-правовими актами з питань реабілітації осіб з інвалідністю та дітей-інвалідів, даним Положенням, а також положеннями окремих відділень/груп. А надання соціальних послуг ґрунтується на принципах доступності та відкритості, індивідуального підходу, гуманності, комплексності, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності працівниками та залученими фахівцями, що надають соціальні послуги, та дотримання ними державних стандартів надання соціальних послуг, етичних норм і правил.

Директору ж Вільшанського дитячого будинку-інтернату спільно з департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації – здійснити заходи з передачі майна новоствореному комунальному закладу «Тячівський соціально-реабілітаційний (абілітаційному) центр для осіб з інвалідністю» Закарпатської обласної ради.

Прес-служба облради

Закарпатська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*