На базі одеського санаторію «Ластівка» створять реабілітаційний центр для дітей із інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

На базі одеського санаторію «Ластівка» створять реабілітаційний центр для дітей із інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО). одеса, реабілітаційний центр, нарада, санаторій ластівка, інвалідність

На базі одеського санаторію «Ластівка» створять реабілітаційний центр для дітей із інвалідністю. одеса, реабілітаційний центр, нарада, санаторій ластівка, інвалідність

16 грудня 2021 року мер Одеси Геннадій Труханов провів розширену нараду щодо статусу колишнього міського туберкульозного санаторію «Ластівка».

У нараді взяли участь віцемери Михайло Кучук, Павло Вугельман, Світлана Бедрега, керівники профільних департаментів, спеціалізованих освітніх та соціально-реабілітаційних закладів міста, які працюють з дітьми з інвалідністю.

Колишній міський туберкульозний санаторій «Ластівка» – це прибережна зелена територія близько 3,7 га на Дачі Ковалевського, функціонування якого припинено через необхідність проведення капітального ремонту комплексу будівель та споруд, а також для перепрофілювання діяльності соціальної установи.

Учасникам наради було представлено Концепцію створення навчально-реабілітаційного центру, розроблену одеськими урбаністами, а також архітектурно-планувальні завдання, плани приміщень та будівель колишнього санаторію.

Одеський міський голова звернувся до фахівців з проханням вивчити подані матеріали та підготувати свої пропозиції щодо переліку послуг та програм, які будуть доступні в реабілітаційному дитячому центрі.

«Ми маємо створити унікальну соціальну установу, діяльність якої максимально буде спрямована на допомогу та підтримку таким дітям та їхнім сім’ям», – наголосив Геннадій Труханов.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*