На базі однієї з лікарень Львівщини відкриють клініку протезування та реабілітації постраждалих від війни

На базі однієї з лікарень Львівщини відкриють клініку протезування та реабілітації постраждалих від війни. львівщина, клініка superhumans center, лікарня, навчальний центр, протезування

Також тут українських спеціалістів навчатимуть кращі медичні фахівці з усього світу.

На базі однієї з лікарень Львівщини відкриють клініку протезування та реабілітації постраждалих від війни. львівщина, клініка superhumans center, лікарня, навчальний центр, протезуванняФото ілюстративне
Фото: Пресслужба МОЗ України

На базі однієї з лікарень Львівщини запрацює спеціалізована клініка протезування, реконструкції та реабілітації людей, які постраждали від війни з Росією.

Про це повідомив у Telegram керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

Клініка Superhumans Center відкриється через декілька місяців. Також при ній функціонуватиме навчальний центр, де українських спеціалістів навчатимуть кращі медичні фахівці з усього світу. До проєкту планують залучити понад 100 лікарів зі США та ЄС.

“Superhumans керуватиме незалежна Рада директорів та медична рада. До складу правління проєкту Superhumans приєдналася перша леді України Олена Зеленська, а до медичної ради – міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Проєкт підтримують співак Стінг, його дружина, кінорежисерка Труді Стайлер та інші”, – розповів Козицький.

Віра Перун

LB.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*