На Буковині відкрили реабілітаційний табір: дітей з ДЦП лікуватимуть за допомогою собак

На Буковині відкрили реабілітаційний табір: дітей з ДЦП лікуватимуть за допомогою собак. чернівецька область, канистерапия, собака-терапевт, табір, інвалідність, indoor, person, cute, dog, stuffed, carnivore, animal, mammal. A group of stuffed animals sitting next to a dog

На Буковині відкрили реабілітаційний табір: дітей з ДЦП лікуватимуть за допомогою собак. чернівецька область, канистерапия, собака-терапевт, табір, інвалідність

У Чернівецькій області почав діяти реабілітаційний табір “Собака-друг. Собака-лікар” для дітей та молоді з інвалідністю.

Про це повідомляють організатори табору, пише molbuk.ua

Зазначається, що реабілітаційний табір працюватиме з 12 по 21 серпня на базі “Карпатські барви” (поблизу села Мигово Вижницького району).

“Участь візьмуть діти та підлітки з різними формами інвалідності: дитячий церебральний параліч (важкі форми), аутизм, ментальна інвалідність. Партнерами і “терапевтами” особливих дітей стануть собаки-терапевти. Каністерапія (лікувальна кінологія) – новий в Україні вид реабілітації за допомогою спеціально навчених собак-терапевтів”, – йдеться у повідомленні.

“У робочій програмі табору: щоденні групові та індивідуальні заняття з каністерапії з 2-ма собаками-терапевтами; репетиції Театру з собаками “Песики-кудесики”; арт-терапія; ритміка з собаками-терапевтами; майстер-класи; відпочинок, розваги і ігри з собаками”, – повідомляють організатори.

Контактні дані організаторів заходу: 050 661-25-86, 063 674-50-40, Олена.

Інформаційний портал «Молодий буковинець»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*