На Донеччині проводять безкоштовні сеанси іпотерапії

На Донеччині проводять безкоштовні сеанси іпотерапії. донеччина, кінь, розвиток, інвалідність, іпотерапія

На Донеччині проводять безкоштовні сеанси іпотерапії. донеччина, кінь, розвиток, інвалідність, іпотерапіяФото: Суспільне Донбас

У Мангуші проводять безкоштовні сеанси іпотерапії “Країна коней”. Їх відвідують 40 вихованців центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Як розповіла Суспільному мати однієї з вихованок Наталя Дробязко, іпотерапія позитивно впливає на розвиток дитини.

“Моїй дитині 6 років. У неї аутизм. Два рази на тиждень її привожу до Мангуша, покататися верхом на коні”, – каже Наталя.

Інструкторка з іпотерапії Оксана Терещенко розповіла Суспільному, що якщо у дитини розлад психічного характеру, то роблять упор на діалог, контакт очей. Людину намагаються викликати на контакт. Якщо це фізична проблема, то упор роблять на рівновагу та фізичні вправи для зміцнення різних груп м’язів.

“Заняття для кожної дитини тривають 30 хвилин. Для роботи з маленькими пацієнтами використовують двох спеціально навчених коней. Тварин готували не менше року”, – каже інструкторка з іпотерапії Оксана Терещенко.

На Донеччині проводять безкоштовні сеанси іпотерапії. донеччина, кінь, розвиток, інвалідність, іпотерапіяФото: Суспільне Донбас. На Донеччині проводять безкоштовні сеанси іпотерапії

Інструкторка додає, заняття з іпотерапії для дітей з інвалідністю проводять щодня.

Ганна Железняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*