На Житомирщині релокований Попаснянський центр комплексної реабілітації проводить корекційно-розвивальні заняття для дітей (ФОТО)

На Житомирщині релокований Попаснянський центр комплексної реабілітації проводить корекційно-розвивальні заняття для дітей (ФОТО). житомирщина, попаснянський центр комплексної реабілітації, діти, заняття, інвалідність

На Житомирщині релокований Попаснянський центр комплексної реабілітації проводить корекційно-розвивальні заняття для дітей. житомирщина, попаснянський центр комплексної реабілітації, діти, заняття, інвалідність

Попаснянський центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю “Лелека”, який евакуювався до Житомира, щотижня проводить корекційно-розвивальні заняття для дітей у громадах Житомирської області.

Про це повідомила ГО «In Touch Ukraine Foundation» на своїй сторінці facebook.

Так, минулого тижня спеціалісти центру працювали у:

  • Житомирському центрі комплексної реабілітації;
  • Житомирській спеціальній школі Житомирської обласної ради;
  • Новогуйвинській громаді;
  • Центрі реабілітації «Насіння Надії» м. Бередичева;
  • дитячій точці «СПІЛЬНО» у Житомирі.

Фахівці проводили корекційно-розвивальні, розважальні та творчі заняття. Особливої уваги заслуговують заняття з майстрування — на дитячій точці «СПІЛЬНО» у Житомирі діти майстрували справжні годівниці для птахів, потім фарбували їх та прикрашали.

Заняття проводяться у рамках реалізації крос-секторального проєкту «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Житомирській області для забезпечення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні», що реалізується громадською організацією «In Touch Ukraine Foundation» за фінансової підтримки Дитячого фонду UNICEF Ukraine.

Житомирська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*