Олексій Бруслик: «Полтавське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство має зберегти виробництво і кадри»

Олексій Бруслик: «Полтавське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство має зберегти виробництво і кадри». олексій бруслик, полтава, протезне підприємство, протезування, реорганізація

Олексій Бруслик: «Полтавське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство має зберегти виробництво і кадри». олексій бруслик, полтава, протезне підприємство, протезування, реорганізація

1 березня заступник начальника обласної військової адміністрації Олексій Бруслик відвідав Полтавське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство, яке перебуває в процесі реорганізації. Ще в 2020 році за рішенням Кабміну розпочався процес проведення передачі майна заводу від Міністерства соцполітики України до Фонду державного майна.

Наприкінці 2022 року в Україні розпочався процес реорганізації казенних підприємств і перетворення їх у комерційні. На виконання розпорядження зараз проводять заходи з реорганізації підприємства.

«Ми розуміємо, що протезне підприємство має стратегічне значення в умовах війни та після неї. З огляду на велику необхідність у повноцінному функціонуванні підприємств протезно-ортопедичної галузі обласна військова адміністрація ініціювала питання перед обласною радою про завершення процедури реорганізації Полтавського експериментального протезно-ортопедичного підприємства щодо передачі до спільної власності територіальних громад Полтавської області цілісного майнового комплексу заводу після завершення процедури його реорганізації», – розповів Олексій Бруслик.

Доки триває реорганізаційний період, виготовлення всієї продукції підприємства не має припинятися. Це і ортопедичне взуття, устілки, ортези та протези різного призначення.

Крім того, на зібранні обговорили умови функціонування стаціонарного відділення в перехідний період, адже велика кількість пацієнтів потребує реабілітації, особливо при важкому та первинному протезуванні. Дуже важливо зберегти колектив.

Олексій Бруслик ознайомився з роботою підприємства, оглянув виробничі потужності. Наголосив, що навіть в умовах реорганізації послуги з протезування мають надаватися повною мірою. Особливо це стосується військових.

База протезно-ортопедичного підприємства дозволяє після реформування стати повноцінним реабілітаційним відділенням і надавати послуги в межах договору з НСЗУ. Дирекція заводу нині працює над новим статутом, створенням стратегії розвитку підприємства та розширення послуг.

Полтавська обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*