Перша черга Superhumans Center запрацює на Львівщині вже у квітні

Перша черга Superhumans Center запрацює на Львівщині вже у квітні. львівщина, воїн, клініка superhumans center, протез, протезування

Перша черга Superhumans Center запрацює на Львівщині вже у квітні. львівщина, воїн, клініка superhumans center, протез, протезуванняФото: ЛОВА

Перша черга ультрасучасної клініки Superhumans Center запрацює на Львівщині 3 квітня, повідомив очільник ЛОВА Максим Козицький.

“У Superhumans Center для наших воїнів та цивільних будуть доступні: лабораторія з виготовлення та збирання протезів, департамент фізичної реабілітації, басейн для реабілітації та відділення психологічної підтримки”, — розповів Максим Козицький.

Для людей, які постраждали через воєнні дії, усі послуги в клініці будуть безоплатними.

Начальник Львівської ОВА зазначив, що двом українським воїнам, які втратили на війні руки, ще до відкриття центру встановили біонічні протези від британської компанії.

Щоб стати у чергу на протезування, громадяни можуть заповнити анкету.

Нагадаємо, Superhumans Center втілюють на базі одного з медзакладів Львова. Тут працюватимуть висококваліфіковані українські фахівці, які переймають досвід медиків провідних клінік зі всього світу. Амбасадорами клініки є відомі українські та іноземні зірки.

“Пишаюся, що також можу зробити свій внесок у реалізацію цього задуму. Дякую команді Superhumans Center на чолі з Андрієм Ставніцером за масштабне мислення та швидке і якісне втілення вкрай важливого для нашої держави проєкту”, — додав Козицький.

Гал-Інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*