Перші в Україні Ігри Нескорених 2.0 – ONLINE змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів

Перші в Україні Ігри Нескорених 2.0 – ONLINE змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів. ігри нескорених 2:0 online, ветеран, військовослужбовець, змагання, поранений

Перші в Україні Ігри Нескорених 2.0 – ONLINE змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів. ігри нескорених 2:0 online, ветеран, військовослужбовець, змагання, поранений

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні радий оголосити про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів – «Ігри Нескорених 2.0».

У зв’язку із карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19 проведення змагань в звичному форматі в 2020 році неможливо. Але ми лишаємось спільнотою нескорених, яку не зупиняють зовнішні обмеження або перешкоди, і не зважаючи ні на що ми продовжуємо забезпечувати безперервність процесу реабілітації та адаптації поранених ветеранів та військовослужбовців через залучення до спорту. Іншими словами, ми формуємо нові формати і нові можливості.

САМЕ ТОМУ – МИ ОГОЛОШУЄМО ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2.0 ONLINE!

Ігри Нескорених 2:0 ONLINE – це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів.

Формат онлайн-змагань передбачає, що змагальна боротьба відбувається віртуально, кожен учасник самостійно обирає місце, де саме буде проходити його виступ чи підхід до снаряду. Все що потрібно для участі – бажання змагатися та засоби цифрової фіксації результату.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт. Детальна інформація про Порядок проведення ONLINE змагань – за посиланням за посиланням

ЕТАПИ ЗМАГАНЬ

Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. ONLINE відбудеться з 12 по 25 жовтня 2020 року за посиланням

Безпосередньо віртуальні змагання пройдуть з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року.

6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE. Медалі будуть розіслані усім учасниками змагань.

Це дійство не матиме аналогів в Україні та світі, і об’єднає в собі торжество незламного духу українських воїнів, представлення найкращих спортивних досягнень та унікальне єднання людей, чиї персональні історії реабілітації та соціальної адаптації стають моделями для наслідування та мотивуючими прикладами для інших.

Ігри Нескорених Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*