Під Харковом підняли у небо півсотні ветеранів АТО з інвалідністю

Під Харковом підняли у небо півсотні ветеранів АТО з інвалідністю. ветеран ато, поранення, програма небо без обмежень, підтримка, інвалідність, sky, outdoor, flying, transport, blue, plane, aircraft, jet, airplane, airshow. A fighter jet flying through a blue sky

Під Харковом підняли у небо півсотні ветеранів АТО з інвалідністю. ветеран ато, поранення, програма небо без обмежень, підтримка, інвалідність

16.12.2018 — Півсотні ветеранів АТО з інвалідністю піднялися в небо разом із пілотами на висоту 500 метрів з аеродрому в селищі Коротич під Харковом.

Акцію провели в рамках психосоматичної реабілітаційної програми “Небо без обмежень”, розповіла кореспондентові Укрінформу керівник Харківського центру психосоматичної реабілітації при Інституті прикладної кріологіі”, доктор медичних наук, професор, полковник запасу медслужби Наталія Лисенко.

“Акція на підтримку ветеранів АТО з інвалідністю 1,2 і 3 груп відбулася на аеродромі в Коротичі за фінансової підтримки Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО і організаційної підтримки Всеукраїнського товариства ветеранів АТО і ООС, а також Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової в рамках реалізації психосоматичної реабілітаційної програми “Небо без обмежень”. У числі півсотні учасників – ветерани Харківської, Київської, Дніпропетровської, Сумської, Полтавської областей, чиї фізичні можливості обмежені внаслідок важких поранень, отриманих на фронті з подальшою ампутацією верхніх або нижніх кінцівок”, – зазначила Лисенко.

За її словами, учасники програми в Коротичі тричі піднялися в небо на висоту 500 метрів: “Підйоми здійснені з пілотами на літаку Ан-2 місткістю 12 осіб і трьох двомісних літаках марки ХАЗ-30”.

“Заплановані на сьогодні стрибки з парашутами за участю ветеранів з інвалідністю довелося відкласти через низьку хмарність і обмерзання”, – додала Лисенко.

За її словами, учасники реалізації програми “Небо без обмежень” висловилися за її продовження: “Зокрема, харків’янин, ветеран 92-ї окремої механізованої бригади Валерій Іматкулов, який отримав інвалідність внаслідок важкого поранення в Іловайському котлі, підкреслив, що ця програма допомагає перевірити не лише свої сили, а й дух, а це запорука повноцінного життя”.

За останні 3,5 року участь у програмі “Небо без обмежень” взяли більш як тисяча ветеранів АТО і ООС з інвалідністю з різних областей країни.

Фото: kharkovforum.com

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*