Проект «Ти зможеш» для нікопольців – найособливіший (ВІДЕО)

Проект «Ти зможеш» для нікопольців – найособливіший (ВІДЕО). никополь, організація аква, проект ти зможеш, суспільство, інвалідність, indoor, floor, wall, person, christmas tree, toddler, clothing, child, christmas, baby. A group of people in a room

Проект «Ти зможеш» для нікопольців – найособливіший. никополь, організація аква, проект ти зможеш, суспільство, інвалідність

Для кожної сім’ї народження дитини – визначна подія, що поряд з повсякчасними клопотами приносить відчуття щастя. Всі з нетерпінням чекають на першу посмішку, перший крок, перше слово малюка, тож як добре, коли сонечко не затьмарене ніякими проблемами.

І зовсім інша картина у родині при появі новонародженого з будь-якими вадами… Спершу тут панують сльози, відчай, розпач. На превеликий жаль у суспільстві трапляються матері-зозулі, але ж решта таких немовлят мають домівку і відчувають піклування. Та діти не пташки, підростаючи, вони не можуть почувати себе комфортно навіть «у золотій клітці» і, незважаючи на різні хвороби, кожна з них потребує спілкування з однолітками.

Для вирішення нагального питання на допомогу батькам приходить спортивно-оздоровча організація «Аква», мета якої – реабілітація людей з обмеженими можливостями за допомогою фізичної культури та спорту, їх адаптація у суспільстві, а ще – захист своїх прав і свобод.

Та це все для більш дорослих. Справжньою ж знахідкою родинам з малюками став навчальний курс «Ти зможеш!», який вперше у 2018 році був започаткований громадською організацією «Козацький набат» в рамках проекту «Музика змін» в Центрі освіти дорослих, що працював при школі мистецтв. Його особливість полягала в тому, що заняття для батьків і їх дітей з інвалідністю за різними навчальними програмами проводилися одночасно, тому мають вагомі результати. І в цьому кореспондент Nikopolnews переконався, відвідавши підсумковий новорічний урок, адже найшвидше до дитячих сердець можна достукатися через музику, танок та художнє мистецтво.

Діда Мороза і Снігуроньку вихованці курсу чекали з нетерпінням – вони демонстрували присутнім у залі музичне вітання, співали пісні, за допомогою музичних інструментів відтворювали сприйняття тиші.

Проект «Ти зможеш» для нікопольців – найособливіший. никополь, організація аква, проект ти зможеш, суспільство, інвалідність

А потім, зустрівши з радістю головних героїв Нового року, разом з ними кружляли в хороводах, розповідали вірші і отримували подарунки.

Свято сподобалося всім, та для того щоб воно було захоплюючим, немало зусиль доклали керівник проекту Ольга Пастушок, силенна армія педагогів на чолі з Оленою Османовою – Олена Борт, Ірина Зайцева, Ольга Лагода, Оксана Арманова, Анна Стрельцова, педагог-концертмейстер Ганна Жернових і самі батьки.

Шановні читачі, я дуже прошу – не пошкодуйте 20 хвилин для перегляду відеоролику – можливо поруч з вами мешкають люди, котрі потребують допомоги.

Людмила Мищенко

NikopolNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*