Протезування для травмованих захисників Маріуполя: «Серце Азовсталі» і Protez Hub підписали Меморандум про партнерство

Протезування для травмованих захисників Маріуполя: «Серце Азовсталі» і Protez Hub підписали Меморандум про партнерство. protez hub, серце азовсталі, меморандум, партнерство, протезування

Протезування для травмованих захисників Маріуполя: «Серце Азовсталі» і Protez Hub підписали Меморандум про партнерство. protez hub, серце азовсталі, меморандум, партнерство, протезування

В п’ятницю, 24 березня, ініціатива з допомоги захисникам Маріуполя та членам їх сімей «Серце Азовсталі» та проєкт підтримки протезування в Україні Protez Hub підписали Меморандум про партнерство. Його мета – встановлення, розвиток та підтримка взаємовигідної співпраці у сфері протезування кінцівок та супутньої реабілітації захисників Маріуполя з ампутаціями.

В рамках Меморандуму сторони домовились здійснювати співпрацю у рамках наступних напрямів:

  • Надання консультацій та аналізу щодо наявних програм та послуг у сфері протезування кінцівок та супутньої реабілітації;
  • Сприяння у розширенні доступу до інформації про протезування для осіб з ампутаціями кінцівок в Україні;
  • Сприяння у розробці та впровадженні конкретних заходів для досягнення мети цього Меморандуму.

Проєкт підтримки протезування в Україні (Ukraine Prosthetic Assistance Project) заснований за сприяння всесвітньо відомої організації ProsthetiKa. Він надає потерпілим консультації та допомагає протезистам з компонентами для поліпшення функціональності протезів. До команди проєкту входять консультанти з різних країн. За час роботи проєкт підготував 400 спеціалістів із протезування та допоміг понад 100 пацієнтам.

Як зазначила Директорка з комунікацій і зв’язків з громадськістю SCM Наталія Ємченко, партнерство допоможе всім захисникам Маріуполя, які потребують протезування, знайти свого лікаря, обрати та отримати протез і всю необхідну підтримку після його встановлення.

«Основа підходу до допомоги нашим захисникам – це пошук партнерів з експертизою по кожному з напрямків ініціативи «Серце Азовсталі». І напрям «Здоров’я» для нас зараз в пріоритеті. Ми вже маємо три заявки на протезування від захисників Маріуполя. А одна з найкращих світових експертиз по протезуванню наразі зосереджена в Україні. Тому партнерство з Protez Hub, як проєктом, що розвивається в нашій країні, що залучає українських спеціалістів і знає українську специфіку, має для нас дуже велике значення. Гуманітарний проєкт бізнесів SCM «Рятуємо життя» у кооперації з Protez Hub вже допоміг десяткам травмованих людей. Тому ми впевнені, що разом зможемо надати гідну і якісну допомогу всім захисникам Маріуполя, які потребують протезування», – підкреслила Наталія Ємченко.

За словами координаторки проєкту Protez Hub Олени Цимбалюк, співпраця гуманітарних проєктів допоможе як збільшити кількість тих, хто зможе отримати допомогу, так і підвищить якість самої допомоги.

«Ми раді стати партнером проєкту «Серце Азовсталі» та готові надати всю необхідну експертизу захисникам Маріуполя. Чим більше організацій, що зосереджені на допомозі людям, будуть об’єднуватися одна з одною – тим краще буде наш спільний результат. Згуртованість проєктів дозволить змінювати галузь протезування в Україні, виводити її на ще вищий рівень. А військові будуть бачити, що вони не наодинці зі своїми проблемами, що вони обов’язково отримають усю належну допомогу», – наголосила Олена Цимбалюк.

«Серце Азовсталі» – проєкт, створений для надання системної допомоги захисникам Маріуполя та їхнім родинам. За рішенням Ріната Ахметова на їх підтримку спрямовано 25 млн доларів (1 млрд грн). «Серце Азовсталі» є частиною його мілітарної ініціативи «Сталевий фронт», спрямованої на всебічну підтримку українських військових.

SCM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*