Проєкт, вартістю понад мільйон євро: у Кременці на Тернопільщині збудують реабілітаційний центр для людей з інвалідністю

Проєкт, вартістю понад мільйон євро: у Кременці на Тернопільщині збудують реабілітаційний центр для людей з інвалідністю. кременець, реабілітаційний центр, будівництво, проект, інвалідність

Проєкт, вартістю понад мільйон євро: у Кременці на Тернопільщині збудують реабілітаційний центр для людей з інвалідністю. кременець, реабілітаційний центр, будівництво, проект, інвалідність

На Тернопіллі невдовзі приступлять до реалізації масштабного міжнародного проекту. Зокрема, у Кременці розпочнеться будівництво реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю.

Про це інформують у спільноті «Типовий Кременець», посилаючись на допис Алли Андрущак. Йдеться про спільний пілотний проект між Україною (м. Кременець Тернопільської обл.) та Польщею (м. Замость, Люблінське воєводство) під назвою, “Кордони рівних можливостей”.

Так, основною метою його є розвиток спеціалізованої соціальної інфраструктури двох міст, шляхом будівництва двох центрів підтримки для осіб із серйозними вадами здоров’я. Реалізація ідеї дасть можливість збільшити доступ до соціальних послуг для жителів з інвалідністю, що проживають в цих регіонах, а також створення нових соціальних послуг, які є модифікацією інтегрованої системи реабілітації з урахуванням специфіки, потреб осіб з інвалідністю, які проживають у прикордонній території Польщі та України.

Згідно задуму, мета має бути досягнута до кінця 2022 року.

«Для реалізації зазначених цілей планується створення (будівництво) реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю у Кременці та придбання необхідного обладнання. Планова потужність до 80 осіб одночасно перебування та реабілітації.

… Особливо величезний уклін від усіх батьків України Єврокомісії, що визначили перемогу нашого проекту і його потребу на нашій території (750 000 тисяч євро для української сторони, хоч кошторис один мільйон сто тисяч цілого проекту, але і за це ми дуже вдячні», — йдеться у дописі Алли Андрущак.

Вона також подякувала усім тим, хто працював над проектом і небайдужим людям, які підтримали ініціативу на шляху до її реалізації.

«Хочу безмежно подякувати БОГУ за цю можливість, за те, що знайшов тих, кому не байдужа доля людей з інвалідністю. Скільки сімей у відчаї б’ються, як пташка у клітці, шукаючи вихід і наша сім’я — не виключення.

Дякуємо усім, хто до тепер підтримали, допомагали, надихали, спонукали.

Подяка Кристафу Жуку(мер Любліна), Аліції Янкевіч за перший проект, що був спільним, там і познайомилися з п. МАРІЄЮ КРУЛЬ — ЛЮДИНОЮ з великої букви і великого серця, завдячуючи якій ми можемо реалізовувати цей проект і усій їхній команді.

Подяка команді, тим, хто допомагав у написанні проекту: Магда, Каміль, Анатолій Ніщук, Матвіюку Миколі, особлива подяка Олексію Ковальчуку і депутатському корпусу за земельну ділянку, обласній раді, депутатам, адміністрації за кошти виділені на документацію (600 000 гривень), голові Кременецької адміністрації Василю Ясіновському, відділу фандрайзингу Оксані Кучурівській та Наталі Зарицкій, величезна подяка ГО організації “Крок за кроком”, що згодились внести 10% за нас в цьому проекті, збираючи кошти по усіх церквах, підприємствах і підприємцях, аби цей проект був реалізований (для нас — це великий приклад для наслідування). Тільки ГОСПОДЬ ВОЗДАСТЬ ВАМ ЗА ВАШ ВКЛАД в цю безцінну справу. «Блаженний, хто дбає про бідного (хворого). У час недолі Господь його врятує», — додає пані Алла.

Тернополяни

Одна репліка к “Проєкт, вартістю понад мільйон євро: у Кременці на Тернопільщині збудують реабілітаційний центр для людей з інвалідністю”

  1. Посимо в порянку професійних комунікацій направити нам проект Вашого реабілітаційного центру. Колегіально і уклінно дякуЄмо.З повагою до Вас Петро Мосійчук.завідувач відділення медичноІ реабілітаціІ. Заслужений лікар УкраІни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*