Щодо надання реабілітаційних послуг

Щодо надання реабілітаційних послуг. отг, херсонська область, карантин, реабілітаційна послуга, інвалідність, hand, finger

Відповідно до Закону України від 05 лютого 2015 року № 157 „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, яким регулюються відносини, що виникають у процесі добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст, станом на 16 квітня 2020 року в Херсонській області утворено 33 об’єднаних територіальних громади (далі – ОТГ), інформує Херсонська обласна державна адміністрація.

З метою досягнення цільових показників середньострокового плану дій Уряду, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2017 року № 275-р, у кожній ОТГ забезпечено надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю, у тому числі дітям з інвалідністю. Так, станом на 25 квітня 2020 року реабілітаційні послуги надано 743 особам з інвалідністю, з них – 139 діти з інвалідністю.

Разом з тим, в області діє Херсонський обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю (далі – обласний центр), завданням якого є здійснення соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями; виявлення та відбір дітей, що потребують ранньої соціальної реабілітації в тісному контакті із закладами освіти та охорони здоров’я; реалізація для кожної дитини індивідуальних програм, розроблених з урахуванням рівня їх розвитку та можливостей; проведення соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями без відриву від сім’ї (залучення батьків, інших членів сім’ї дитини до участі у реабілітаційному процесі); перебування дитини в реабілітаційному центрі в денний час (для дітей з інших міст області – цілодобово), що є соціальною підтримкою сім’ї; поступова інтеграція дітей-інвалідів до дитячих дошкільних закладів та шкіл; рання соціальна інтеграція в суспільство; розробка та втілення у практику інноваційного змісту, форм та методів корекційного навчання та лікувально-реабілітаційних процесів. З початку поточного року в обласному центрі пройшли реабілітацію 159 дітей з інвалідністю.

З метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та убезпечення дітей з інвалідністю від захворювань гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2, у період карантину реабілітаційні послуги надаються спеціалістами вказаного обласного центру дистанційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*