Школу для особливих діток відкриють у Рівному

Школу для особливих діток відкриють у Рівному. рівне, начальний центр профорієнтації, особливими потребами, синдром дауна, школа bаby sun, person, design, poster, screenshot, graphic, template. A person holding a sign

Школу для особливих діток відкриють у Рівному. рівне, начальний центр профорієнтації, особливими потребами, синдром дауна, школа bаby sun

21 травня у Рівному відкриють школу для особливих дітей, вона носитиме назву – “Bаby Sun”. Навчатися в такій школі дітки зможуть вже з 2 місяців і до 14 років.

Якісна реабілітація, адаптація і соціалізація особливих дітей, саме на це буде спрямована діяльність закладу. З допомогою галузевих експертів батьки дізнаються про всі права та нові можливості для їхньої дитини.

Зараз діти з синдромом Дауна не можуть якісно отримати всіх практичних навиків, які б допомогли б їм відчути себе повноцінними людьми.

У начальному центрі профорієнтації діти щоденно будуть займатися зі вчителями реабілітологами. Робота в офісі, у кафе, кухня і побутово-господарські роботи – це ті місця, де спеціалісти допоможуть адаптовуватись “сонячним діткам”. Окрім того, у центрі будуть облаштовані кімнати, де діток вчитимуть розвиватися фізично.

Керівники проекту мають на меті створити таку школу, в якій дітей з синдромом Дауна зможуть навчити як забезпечити повноцінне життя в подальшому. Центр допоможе створити позитивне відношення до дітей з особливими потребами в сучасному українському суспільстві.

Юлія Лящук

Все

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*