Тетяна Головко відвідала з робочим візитом обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів (ФОТО)

Тетяна Головко відвідала з робочим візитом обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів (ФОТО). дцп, суми, тетяна головко, дітей-інвалідів, центр соціальної реабілітації, person, clothing, smile, human face, woman, standing, group, posing, man. A group of people posing for the camera

Тетяна Головко відвідала з робочим візитом обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. дцп, суми, тетяна головко, дітей-інвалідів, центр соціальної реабілітації

Суми. «Я вважаю, що одним із найважливіших завдань чиновників усіх рівнів є підтримка наших дітей. І ми, дорослі, маємо робити все можливе аби мрії малечі, особливо хворих дітей, та їх батьків здійснилися», – наголосила заступник голови обласної ради Тетяна Головко під час візиту до обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Поїздка представниці депутатського корпусу та заступника голови ОДА Ірини Купрейчик до закладу була спричинена проханням керівництва Центру допомогти у вирішенні питання розширення приміщень для занять дітей, бо порушуються нормативи, та фінансової підтримки з обласного бюджету для облаштування їдальні.

Нині ж харчі привозять із стаціонарного відділення змішаного типу цілодобового перебування, яке знаходиться в с.Рибці Сумського району. А це майже в 20 км від обласного центру. Тож сніданок у дітей не розпочинається раніше 9-ї години ранку. Буває, що мами самостійно щось підігрівають або готують на єдиній електроплитці, що є в Центрі.

Тетяна Головко та Ірина Купрейчик поцікавилися, чи достатньо місця для харчоблоку в закладі. Директор Центру Олена Сущенко зазначила, що місця вистачає, до того ж вже є проектно-кошторисна документація. Вартість проекту разом із необхідним обладнанням становить 2,5 млн грн.

Керівниці облради та ОДА відвідали майстерні, де займаються діти, кабінети реабілітації, басейн. Особливо вразили дитячі поробки та книжечка, в якій розміщені картини, намальовані вихованцями. 400 таких книжечок відправили військовим в АТО.

Після своєрідної екскурсії закладом відбулася ділова розмова, в ході якої було вирішено винести фінансові питання на розгляд депутатів. Тетяна Головко акцентувала увагу на важливості співпраці з депутатським корпусом та меценатами. Усі зійшлися у тому, що важко переоцінити важливість функціонування подібних закладів.

Для довідки: Сумський обласний центр створено у 1992 р. як реабілітаційний центр для дітей з ДЦП при міській лікарні. Центр функціонує з 2007 р. як комунальна установа Сумської обласної ради – Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

За багаторічну практику у Центрі постійно впроваджуються новітні корекційні-розвиваючі методики: Монтессорі-терапія, казкотерапія, піскотерапія, гідрокінезотерапія, Бобат-терапія, Войта-терапія, саунотерапія, снюзлентерапія. Ці методики поєднуються, враховуючи захворювання, стан здоров’я дитини, та систематизуються в індивідуальному плані реабілітації кожної окремої дитини. За 22 роки у Центрі отримали реабілітаційні послуги більше ніж 20 тис. дітей, з них майже 3 тис. дітей з ДЦП.

Сумська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*