У Бахмуті відкрили відділення реабілітації для дітей з інвалідністю (ВІДЕО)

У Бахмуті відкрили відділення реабілітації для дітей з інвалідністю (ВІДЕО). бахмут, відділення реабілітації, послуга, проєкт, інвалідність

У Бахмуті відкрили відділення реабілітації для дітей з інвалідністю. бахмут, відділення реабілітації, послуга, проєкт, інвалідністьВідділення реабілітації для дітей з інвалідністю у Бахмуті, фото: Суспільне Донбас

У Бахмуті на базі центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, діятиме відділення реабілітації для дітей з інвалідністю. Нова соціальна послуга запрацювала 1 грудня завдяки проєкту ЮНІСЕФ “Спільно”. Про це журналістам Суспільного розповіла директорка міського центру соціальних служб Віра Решевська.

Вона додала, що за проєктом реабілітаційний центр отримав: бігові доріжки, велосипеди та тренажери тощо.

За словами фахівчині із соціальної роботи Дарини Шаповалової, у відділенні працюють чотири фахівці, вони будуть проводити із дітьми заняття.

“Тут є психолог, я буду їй допомагати, буду гратися із дітьми, намагатися їх розвинути”, — розповіла фахівчиня Шаповалова.

За її словами, усі заняття у відділенні безкоштовні.

Що відомо

  • На реалізацію проєкту “Спільно” донори виділили 2,5 мільйони гривень. Цьогоріч за ці гроші на базі центру соціальних служб облаштували інклюзивний дитячий майданчик, створили центр денного перебування, відкрили групи підтримки для батьків дітей з інвалідністю.

Юлія Машута, Вікторія Левчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*