У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва відбулась зустріч щодо реконструкції приміщення та створення сучасного Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (ФОТО)

У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва відбулась зустріч щодо реконструкції приміщення та створення сучасного Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (ФОТО). київ, центр комплексної реабілітації, зустріч, створення, інвалідність

У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва відбулась зустріч щодо реконструкції приміщення та створення сучасного Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. київ, центр комплексної реабілітації, зустріч, створення, інвалідність

22 січня у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва відбулась зустріч щодо реконструкції приміщення та створення сучасного Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. До участі долучились Марина Порошенко, перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Коваленко, начальник управління соціального захисту населення Світлана Бернадська та адміністратор Центру Вікторія Семенець.

Під час зустрічі обговорювались питання соціалізації осіб з інвалідністю, інтеграції їх у суспільство, розвитку інфраструктури надання соціальних послуг зазначеним категоріям осіб та забезпечення належних умов життєдіяльності.

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (далі – Центр) – це реабілітаційна установа, цільовим призначенням якої є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю та інтеграції їх у суспільство. Це заклад для осіб, які мають медичні показання і потребують спеціальних умов для одержання ними комплексу реабілітаційних заходів: психологічних, медичних, педагогічних, соціальних, спортивно-оздоровчих, а також проведення корекційно-розвивальної роботи.

У Центрі передбачається:

– медичне відділення (кабінети з фізіотерапії, ерготерапії, логопеда, психолога);

– групи, які передбачають заняття з психології, соціальної-педагогії, трудової та фізичної терапії;

– приміщення для перебування на денному стаціонарі дітей та молоді з обмеженими можливостями;

– приміщення для проведення майстер-класів, музичних занять, спортивних занять, ляльковий театр, проведення дитячих свят та тематичних заходів, лекцій, консультацій;

– допоміжні приміщення (адміністрація, господарський відділ, бухгалтерія).

Центр створюється на базі діючого Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району на проспекті Правди, 4.

Створення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю дасть змогу дітям та молоді з обмеженими можливостями, за підтримки кваліфікаційних спеціалістів, брати активну участь у житті за різними напрямками та вподобаннями, що дає можливість інтеграції даної групи до суспільства.

Офіційний сайт Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*