У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ковеля працює унікальна сенсорна кімната

У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ковеля працює унікальна сенсорна кімната. ковель, дитина-інвалід, покращення здоров'я, порушення розвитку, сенсорна кімната, indoor, toddler, baby, person, human face

У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ковеля працює унікальна сенсорна кімната. ковель, дитина-інвалід, покращення здоров'я, порушення розвитку, сенсорна кімната

Спеціальна сенсорна кімната для розвитку особливих хлопчиків і дівчаток працює у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ковеля.

Програма сприяє сенсорній інтеграції та нормалізації психологічного стану малюків з порушеннями розвитку. У комфортній атмосфері, наповненій різноманітними стимуляторами, які впливають на органи зору, слуху, нюху, тактильні та вестибуляторні рецептори, вихованці центру самостійно або під супроводом спеціаліста можуть досліджувати навколишнє середовище, отримувати уявлення про світ.

У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ковеля працює унікальна сенсорна кімната. ковель, дитина-інвалід, покращення здоров'я, порушення розвитку, сенсорна кімната

Уміло скориставшись перевагами цієї кімнати, можна скорегувати поведінку дітей з різними проблемами розвитку. Тут звичайні речі для них стають зовсім іншими, чарівними. Адже можна заховатися у водоспад («сухий душ»), грати із зоряним світлом (проектор «Зірки»), спостерігати за жителями підводного царства (колона з бульбашками), плавати у сухому басейні. А ще тут є чарівна куля з безліччю відблисків, що нагадують миготіння «сонячних зайчиків» та місце, де можна за допомогою піску створювати різнокольорові малюнки.

Перебуваючи у сенсорній кімнаті, дитина заспокоюється, розслабляється. Адже вона потрапляє у казку, наповнену химерними звуками, відчуттями, кольорами.

Сподіваємось, що така реабілітація сприятиме покращенню здоров’я хлопчиків та дівчаток та допоможе стати повноцінними членами суспільства.

Ковельська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*