У Дарницькому районі створять Центр трудової реабілітації для осіб з інвалідністю

У Дарницькому районі створять Центр трудової реабілітації для осіб з інвалідністю. київ, заклад, послуга, центр трудової реабілітації, інвалідність

У Дарницькому районі створять Центр трудової реабілітації для осіб з інвалідністю. київ, заклад, послуга, центр трудової реабілітації, інвалідність

Центр трудової реабілітації для осіб з інвалідністю, старше 18 років створять у Дарницькому районі. Заклад планують відкрити восени.

Про це повідомила заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

За словами Марини Хонди, основні роботи з реконструкції на завершальному етапі і будівельники поступово переходять до оздоблювальних робіт приміщення ззовні та всередині.

«Це потрібний заклад не тільки для Дарницького району, а й для міста, адже потреба реабілітації для дорослих осіб з інвалідністю майже не закрита. Натомість у цьому центрі послуги зможуть отримувати від 30 до 50 осіб щодня», – заступниця голови КМДА.

Як зазначила Марина Хонда, у закладі планується навчання за напрямками: швейна справа, гончарна справа, столярно-слюсарна справа, ужиткове мистецтво, комп’ютерні технології, кулінарна справа.

«Фахівці центру також будуть надавати послуги підтримки осіб з інвалідністю при працевлаштуванні. Паралельно з тим, для підтримки стану клієнтів, надаватимуться послуги фізичної реабілітації та психологічної підтримки», – розповіла заступниця голови КМДА.

Заступниця голови КМДА подякувала керівництву Дарницької районної державної адміністрації за активну роботу для створення нового центру.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*