У Деснянському районі планують створити найбільший Центр реабілітації для дітей з інвалідністю

У Деснянському районі планують створити найбільший Центр реабілітації для дітей з інвалідністю. київ, центр реабілітації, дитина, нарада, інвалідність

У Деснянському районі планують створити найбільший Центр реабілітації для дітей з інвалідністю. київ, центр реабілітації, дитина, нарада, інвалідність

Київ. Таку амбітну мету поставили перед собою заступник голови КМДА Марина Хонда та голова Деснянської райдержадміністрації Давид Шатірішвілі під час наради з питання формування технічного завдання по об’єкту «Реконструкція нежитлової будівлі на вул. Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі», повідомляє Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація.

Сьогодні у Деснянському районі на обліку перебуває 1600 дітей з інвалідністю. Відділення надання соціальних і реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю по проспекту, Маяковського, 10-А не може в повному обсязі забезпечити потребу у реабілітації всіх тих, хто цього потребує. Тому питання створення додаткових реабілітаційних центрів для людей з інвалідністю стоїть гостро.

«Плануємо створити три сучасні центри реабілітації в місті Києві. Один із них буде в Деснянському районі, за адресою Закревського, 3. Саме в цьому районі, на жаль, найбільша кількість дітей з інвалідністю ‒ близько 1700, і транспортування їх до сусідніх районів є вкрай незручне», – зазначила Марина Хонда на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Реконструкція нежитлового приміщення по вул. Закревського, 3, передбачає облаштування центру для забезпечення дітей району з важкими формами захворювань (дитячий церебральний параліч, розумова відсталість, ураження центральної нервової системи з порушенням психіки, синдром Дауна, аутизм), що надасть можливість забезпечити реалізацію заходів реформи деінституціалізації.

«Це амбітний проєкт, тому всі присутні мають активно включитися в роботу для того, щоб за два роки відкрити двері у сучасний Центр реабілітації для дітей з інвалідністю», – звернувся до присутніх Давид Шатірішвілі.

Під час наради розглядалася можливість розширити спектр надання послуг за рахунок збільшення поверховності будівлі та пришвидшення підготовки документів для подальшої реалізації важливої соціальної ініціативи.

ФОТОЗВІТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*