У Хмельницькому центрі реабілітації «Родинний затишок» шиють безкоштовні маски

У Хмельницькому центрі реабілітації «Родинний затишок» шиють безкоштовні маски. хмельницький, карантин, маска, центр реабілітації родинний затишок, інвалідність

У Хмельницькому центрі реабілітації «Родинний затишок» шиють безкоштовні маски. хмельницький, карантин, маска, центр реабілітації родинний затишок, інвалідністьПід час карантину виховані закладу не відпочивають, а навчаються онлайн. Фото: скрін з відео ТРК “Місто”

Засоби захисту роздають підопічним та людям, які не можуть собі їх придбати, інформує сайт «Є».

Другий тиждень поспіль у Хмельницькому центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок», силами фахівців закладу, шиють захисні маски. Засоби захисту передають вихованцям закладу, їхнім родинам та людям, які не можуть собі їх придбати.

«На час карантину наші працівники перекваліфікувалися на швачок. Хоча швейна машинка в нас одна, але до процесу залучені щонайменше п’ятеро осіб. Одні ріжуть, другі шиють, треті прасують. Процес налагоджено. Тканину використовуємо ту, яку знайшли у себе вдома. За день вдається пошти декілька десяток масок. Але ми їх не рахуємо, їх відразу віддають бажаючим», – розповідає сайту «Є» директорка центру Антоніна Корчинська.

Додає, що під час карантину вихованці закладу не відпочивають, а навчаються онлайн. А тим часом працівники реабілітаційного центру, окрім пошиття засобів захисту, долучаються до формування продуктових пакунків для тих, хто перебуває на обліку у Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування. Також фахівці центру допомагають самотнім людям придбати необхідні продукти та ліки.

Надія Свінціцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*