У Кременчуці розшукують волонтерів і добрих собак

У Кременчуці розшукують волонтерів і добрих собак. кременчук, волонтер, проект ангел анімалз україни, собака, тренинг, dog, carnivore, indoor, animal, puppy, cute, dog breed, pet, lap. A dog lying on a blue surface

У Кременчуці розшукують волонтерів і добрих собак. кременчук, волонтер, проект ангел анімалз україни, собака, тренинг

Невдовзі у Кременчуці почнеться незвичайний проект реабілітації дорослих та дітей за допомогою анімалотерапії. Це метод лікування та реабілітації з використанням спеціально відібраних і навчених собак, коней, інших тварин.

Починаємо проект «АНГЕЛ АНІМАЛЗ УКРАЇНИ» в Кременчуці з безкоштовного навчання добрих собак для добрих справ. У програмі заплановані тренінги від Всеукраїнської асоціації каністерапевтів, а для цього треба підібрати собак, їхніх власників (кінологів) і психологів (реабілітологів), — зазначає керівник громадської організації «Струни Серця» Сергій Чирва.

Цей проект у Кременчуці після підготовчого періоду 2017-2018 років розпочне свою пряму дію в 2019 році завдяки міській програмі «Турбота». В планах організаторів – робота з травмованими військовослужбовцями, дітками-аутистами та з ДЦП та іншими особливими категоріями населення. В майбутньому планується реабілітація із залученням коней і бджіл.

Кого шукають організатори:

  • людей, які бажають самовіддано працювати в цьому напрямі
  • собак будь-якої породи, які легко спілкуються з іншими людьми і відрізняються неабиякою добротою і ласкою

Для тих, хто пройде відбір, будуть проводитися тренінги для отримання відповідних навичок роботи.

Всі заняття, а також проведення реабілітаційних заходів будуть узгоджуватися в зручний для волонтерів час.

Контакти для довідок: 0505329250 (Сергій)

Відповідні тренінги вже проведенні в Харківській, Донецькій областях.

Також організатори не виключають залучення до роботи собак з притулку (пункту тимчасового утримання КП «Спецсервіс Кременчука).

Організатори запрошують до співпраці учасників АТО (ООС) долучатися до проекту – співпрацювати по реабілітації з дітками-аутистами чи ДЦП та іншими особливими потребами під час реабілітаційних заходів.

Ми також націлені на створення робочих місць для кінологів, психологів, реабілітологів та учасників АТО, членів сімей загиблих. Дата початку тренінгів та попередніх підготовчих заходів буде повідомлена учасникам проекту додатково, — зазначає Сергій Чирва.

“Кременчуг Today”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*