У кропивницькому центрі реабілітації для дітей з інвалідністю відкрили гончарну майстерню (ВІДЕО)

У кропивницькому центрі реабілітації для дітей з інвалідністю відкрили гончарну майстерню (ВІДЕО). кропивницький, центр реабілітації, гончарна майстерня, проєкт, інвалідність

У кропивницькому центрі реабілітації для дітей з інвалідністю відкрили гончарну майстерню. кропивницький, центр реабілітації, гончарна майстерня, проєкт, інвалідністьСуспільне: Кропивницький

У центрі реабілітації для дітей з інвалідністю Кропивницького відкрили гончарну майстерню “Горнятко”. На облаштування майстерні витратили 200 тисяч гривень з міського бюджету – розповіла Суспільному авторка проєкту голова громадської організації “Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького” Інеса Колпак. Цей проєкт – один з переможців громадського бюджету. Там встановили два станки, столи та піч для гончарства.

Вихователька центру Оксана Кравчук розповідає, як заняття гончарством впливає на розвиток дітей. “Окрім фізичної реабілітації і розвитку дрібної моторики – це надзвичайно посилює самовпевненість діток. Коли дітки щось творять, це завжди підвищує у них самооцінку”.

Кропивничанка Ірина Тищенко каже, її десятирічна донька відвідує центр 6 років. “Гончарство – корисно, коли діти щось ліплять, щось ручками роблять іде позов до мозку. Таке дуже необхідно. Я думаю моїй дочці сподобається”.

Проєкт “Горнятко” виграли – дякуючи містянам, говорить Інеса Колпак. “Бо саме праця гончара є тою, яка найшвидше може вивести людину з її проблем, з середини на поверхню, і повернути її у суспільство більш адаптованою до цього світу”.

Відвідувати майстерню у центрі реабілітації, крім дітей, зможуть всі охочі військові, розповіла директорка центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю Лілія Місюня.

Заняття в майстерні для дітей та ветеранів планують двічі на тиждень.

Що відомо

У міському центрі реабілітації для дітей з інвалідністю виховуються майже 80 дітей, це діти з фізичними та інтелектуальними порушеннями.

Громадський бюджет – це проєкт міської ради Кропивницького. З нього фінансуються проєкти-переможці щорічного конкурсу. Перемагають ті проєкти, за які проголосували найбільше містян. Голосування за проєкти Громадського бюджету триватиме по 15 вересня.

Ірина Куніцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*