У Кропивницькому діти з інвалідністю можуть безкоштовно займатися спортивною реабілітацією

У Кропивницькому діти з інвалідністю можуть безкоштовно займатися спортивною реабілітацією. кропивницький, заняття, тренер, тренування, інвалідність

У Кропивницькому діти з інвалідністю можуть безкоштовно займатися спортивною реабілітацією. кропивницький, заняття, тренер, тренування, інвалідністьСуспільне Кропивницький

У Кропивницькому створили безкоштовні заняття зі спортивної реабілітації для дітей з інвалідністю. Їх проводять у дитячо-юнацькій спортивній школи №1, розповів Суспільному місцевий тренер та ініціатор Олег Боришполь.

Тренер каже, має порушення опорно-рухового апарату. “Я з семи років займався легкою атлетикою. В мене був біг”.

Тренування починаються з розминки. За кожною дитиною під час заняття слідкує тренер. Розповів, заняття для дітей з інвалідністю відрізняються від інших тренувань. “Треба окремо з кожним займатися. Якщо це групове заняття – треба, щоб вихованці були зі схожими захворюваннями. Мої заняття відвідують діти з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, психічними порушеннями”.

Нині записалися 12 дітей. Готовий прийняти ще 20, сказав Олег Боришполь. “Є три групи. В одній – п’ятеро, у другій – четверо, у третій – троє. Займаюсь з ними кожен день по півтори години”.

Заняття відвідує 16-річний Данило Комар. Він має порушення опорно-рухового апарату. “В спорті не складно, а у житті складнувато. Не так швидко рухаюсь, буває трохи важко ходити”.

Поліна Савченко відвідує заняття шість років. “За цей час тренер мене навчив плавати та віджиматись. Я більше підкачала свої м’язи, можу перемагати на змаганнях”.

“Їй 13 років. Вона має інвалідність з народження, – сказала мама дівчинки Людмила Савченко. – Дитина дуже задоволена, ходить залюбки. Тут вона має однодумців та друзів”.

Анастасія Ковальова, Антоніна Крейтор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*