У Кропивницькому відбулася презентація соцпроєкту “Інтерактивна реабілітація для дітей з інвалідністю” (ФОТО)

У Кропивницькому відбулася презентація соцпроєкту “Інтерактивна реабілітація для дітей з інвалідністю” (ФОТО). інтерактивна реабілітація для дітей з інвалідністю, кропивницький, центр комплексної реабілітації, презентація, проєкт

У Кропивницькому відбулася презентація соцпроєкту “Інтерактивна реабілітація для дітей з інвалідністю”. інтерактивна реабілітація для дітей з інвалідністю, кропивницький, центр комплексної реабілітації, презентація, проєкт

Заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова відвідала Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю у Кропивницькому.

Там відбулась презентація соціального проєкту “Інтерактивна реабілітація для дітей з інвалідністю”, який реалізований у рамках «Громадського бюджету-2022».

«Колектив і вихованці Центру надають надзвичайну підтримку ЗСУ та ВПО своїми волонтерськими ініціативами. Виготовлення окопних свічок, вітамінних сумішей, поробок та випічки для захисників, проведення благодійних ярмарків – це не просто допомога, а громадянська позиція. Ви змалку виховуєте дітей в цій атмосфері патріотизму й волонтерства, подаєте власний приклад. А також у надскладний час вам вдається реалізовувати власні проекти, такі як “Інтерактивна реабілітація для дітей з інвалідністю”. Я пишаюсь вашим завзяттям, тим, що ваші проєкти завжди цікаві та корисні вихованцям Центру», – звернулась до присутніх Катерина Колтунова.

Детальніше: https://www.facebook.com/kirovohradskaODA/
https://t.me/kirovohradskaODA/5253

“Кіровоград24.com”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*