У Лозовій підвищили рівень реабілітації осіб з інвалідністю завдяки участі в обласному проєкті «Разом в майбутнє»

У Лозовій підвищили рівень реабілітації осіб з інвалідністю завдяки участі в обласному проєкті «Разом в майбутнє». жемчужинки, лозова, центр комплексної реабілітації, проєкт, інвалідність

У Лозовій підвищили рівень реабілітації осіб з інвалідністю завдяки участі в обласному проєкті «Разом в майбутнє». жемчужинки, лозова, центр комплексної реабілітації, проєкт, інвалідністьУрочисте відкриття проєкту «Впевнені кроки у майбутнє», завдяки якому комунальна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» розширив свою діяльність, відбулось 10 грудня. В заході взяли участь депутати Харківської обласної ради Олександр Діденко, Максим Зеленський, Любов Канцедал, Лариса Орлова, лозівський міський голова Сергій Зеленський.

Проєкт «Впевнені кроки у майбутнє» у 2021 році став переможцем конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». Завдяки його реалізації для молодих людей з інвалідністю (18+) у центрі реабілітації створили соціально-побутове відділення, на базі якого вони здобуватимуть навички самостійного життя. Вихованців навчатимуть шити, вишивати, готувати їжу, сервірувати стіл, прати й прасувати. Також є зона фізичного розвитку, реабілітаційний стіл з електричним регулюванням висоти, реабілітаційний комплекс і балато іншого.

Бюджет проєкту- 1 млн 417,6 тис. гривень, з яких співфінансування з:

  • обласного бюджету – 917 тис. гривень;
  • селищного бюджету – 500 тис. гривень.

За кошти обласного бюджету виконані ремонтні роботи, за кошти міського – закуплено обладнання. Партнером у реалізації проєкту стало КНП Харківської обласної ради «Обласний спеціалізований Будинок дитини «Гіппократ»».

«За шість років спільними зусиллями ми створили чудові умови для реабілітації діток з особливими потребами Лозівської тергромади. Я дякую директорці центру Ользі Ашитковій, саме завдяки її наполегливості й нескінченним ідеям, Центр перетворився на «храм реабілітації» для таких діток. Втілюючи проєкт «Впевнені кроки у майбутнє», Центр розширює свою діяльність й підтримуватиме вихованців вже після досягнення повноліття. Я вдячний за підтримку в його реалізації голові Харківської обласної ради Тетяні Єгоровій-Луценко, обласним і міський депутатам та усім причетним до його втілення», – сказав міський голова Сергій Зеленський.

Харківська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*