У Маріуполі після капремонту відкрили Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю (ФОТО)

У Маріуполі після капремонту відкрили Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю (ФОТО). мариуполь, центр комплексної реабілітації, капремонт, раннє втручання, інвалідність

У Маріуполі після капремонту відкрили Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю. мариуполь, центр комплексної реабілітації, капремонт, раннє втручання, інвалідність

У Центрі можуть пройти реабілітацію діти віком від 0 до 18 років. Працює він у Лівобережному районі Маріуполя.

У оновленому центрі існує можливість впровадити послуги раннього втручання дітям, які мають ризик отримати інвалідність від 0 до 4 років.

Звернутися за допомогою сюди можуть жителі Лівобережного і Кальміуського району. Одночасно в Центрі зможуть прийняти до 200 дітей, раніше могли тільки 80.

У центрі оновили спортивний зал, дитячі ігрові і розвиваючі кімнати, побудували ліфт і зробили новий корпус для дітей з 14 до 18 років.

Гроші на реконструкцію дали міжнародні партнери, зокрема, Європейський інвестиційний банк, повідомляється на сайті Донецької облдержадміністрації. Загалом у Маріуполі такої допомоги потребують 1770 сімей. Наразі триває ремонт ще одного такого центру, який буде обслуговувати жителів Центрального та Приморського районів.

“Вечірній Маріуполь”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*