У Маріуполі реконструюють центр соціальної реабілітації дітей (ВІДЕО)

У Маріуполі реконструюють центр соціальної реабілітації дітей (ВІДЕО). мариуполь, реконструкція, центр соціальної реабілітації, інвалідизація, інвалідність

У Маріуполі реконструюють центр соціальної реабілітації дітей. мариуполь, реконструкція, центр соціальної реабілітації, інвалідизація, інвалідність

Тренажерні зали, нові меблі, домашня кухня. Уже завершують зовнішні роботи. Проєкт реалізують у межах соціально-економічного розвитку Донеччини. Він належить до об’єктів національної програми “Велике будівництво” Президента України Володимира Зеленського, повідомляє ТРК «Сигма».

У міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю уже оновили та утеплили фасад, покрівлю, замінили систему опалення. Нині – стали до ремонту внутрішніх приміщень. Тут обслуговували майже 50 дітей, віком до 14 років, розповідає директорка Оксана Курбатова. Після реконструкції – комплекс реабілітації розширять та прийматимуть юних маріупольців до 18 років.

“Анімал-терапія, каністерапія з використанням спеціально навчених собак і іпо терапія. Плюс до всього, завдяки ранньому втручанню, ми можемо брати діток, у яких є ризик розвитку інвалідності, тобто, запобігти можливості інвалідизації дитини. Їдальня, яка буде зроблена кухнею, вона буде як домашня кухня, тобто хлопці там будуть готувати їсти, будуть підігрівати їжу, прати, готуватимуть”.

В Центрі встановлять спеціальні тренажери, підйомник, пуфи, дивани, столи та стільці. Розмалюють яскравими фарбами та додадуть люмінісцентні деталі. Поки йде ремонт діти займаються в іншому приміщенні.

Вартість проєкту понад 16 мільйонів гривень. Його реалізують за допомогою програми соціально-економічного розвитку Донеччини. Він належить до об’єктів національної програми “Велике будівництво” Президента Володимира Зеленського.

Крім ремонту будівлі у центрі проведуть благоустрій території. Роботи планують завершити навесні наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*