У Маріуполі створять сучасний центр реабілітації дітей з інвалідністю

У Маріуполі створять сучасний центр реабілітації дітей з інвалідністю. мариуполь, центр реабілітації, розвиток, соціалізація, інвалідність

У Маріуполі створять сучасний центр реабілітації дітей з інвалідністю. мариуполь, центр реабілітації, розвиток, соціалізація, інвалідність

Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Центрального району буде модернізовано. Тут з’являться всі умови для розвитку та соціалізації дітей. Також у місті капітально відремонтують два дитсадка. Такі рішення були прийняті членами виконкому.

Будівлю Центру соціальної реабілітації буде термомодернізовано, замінено інженерні мережі, оновлені системи енергопостачання та освітлення. Ключове – будуть створені умови безбар’єрності: внутрішні підйомники, інклюзивний дитячий майданчик, оснащений тренажерний зал. На території Центру облаштують спеціалізований спортивний майданчик.

«Це дуже важливий проєкт, унікальність якого відзначила перша леді України Олена Зеленська. Тут будуть створені всі можливості для реабілітації та соціалізації дітей з інвалідністю. Наша мета – дати максимальну можливість для їх розвитку та підтримки», – підкреслив міський голова Вадим Бойченко.

Крім того, цього року планується провести капітальні ремонти у ясла-садках №110 та 114. Будуть впроваджені заходи з енергозбереження, оновлені кімнати, створені сучасні дитячи майданчики. Завдяки ремонту вдасться збільшити кількість груп дітей. Усі проекти реалізуються в рамках безповоротних інвестицій Європейського інвестиційного банку.

«Європейський інвестиційний банк виділив 800 млн грн безповоротних інвестицій. Це стало результатом довіри з боку міжнародних фінансових інститутів. Маріуполь показав, що вміє ефективно управляти бюджетом, є відкритим та прозорим містом. Ключове – є чітка стратегія розвитку. Завдяки цьому жителі отримають сучасні послуги та нові можливості», – наголосив мер.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*