У наступному році Київ почне розбудову системи реабілітації для осіб з інвалідністю старше 18 років – Марина Хонда

У наступному році Київ почне розбудову системи реабілітації для осіб з інвалідністю старше 18 років – Марина Хонда. київ, марина хонда, заклад, центр трудової реабілітації, інвалідність, hand, finger

Із наступного року в Києві розпочнеться створення низки закладів, які дозволять надання послуг реабілітації для осіб з інвалідністю старше 18 років. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Із 2018 року кількість дітей з інвалідністю збільшується. Тобто в майбутньому ми матимемо велику кількість дорослих, які мають інвалідність. І забезпечити їхню реабілітацію ми повинні вже сьогодні. Перш за все, мова йде про соціально-трудову реабілітацію. Тобто фактично ми мусимо створити такі умови, за яких люди з інвалідністю матимуть змогу працювати та заробляти кошти. У наступному році ми розпочнемо реконструкцію приміщень на вулицях Поліській та Миропільській, де буде створено якраз центри трудової реабілітації», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА підкреслила, що для Києва і для України в цілому соціально-трудова реабілітація для осіб з інвалідністю старше 18 років є проблемою. Адже комплексні послуги для них не надаються. Тож міська влада має на меті створити систему реабілітації та надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю, яких вони потребують протягом життя.

Марина Хонда додала, що на сьогодні в Києві налічується близько 150 тисяч осіб з інвалідністю різних нозологій. Із них понад 33 тисячі є отримувачами соціальних послуг.

Офіційний портал Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*