У Шевченківському районі створять Центр реабілітації дітей та молоді з інвалідністю

У Шевченківському районі створять Центр реабілітації дітей та молоді з інвалідністю. київ, центр реабілітації, приміщення, створення, інвалідність

Київ. Шевченківська районна державна адміністрація виділила приміщення для створення Центру реабілітації дітей та молоді з інвалідністю.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

22 лютого в ході районної колегії соціальних служб у Шевченківській районній державній адміністрації обговорили створення Центру реабілітації дітей та молоді з інвалідністю. Під заклад знайдено відповідне приміщення на вул. Зоологічній, 3.

“Центр зараз на етапі проектування, але сподіваємося, що цього року нам вдасться запустити новий заклад реабілітації в Шевченківському районі”, – зазначила Хонда.

Вона також повідомила, що на вул. Білоруська, 11 відкриється новий та сучасний Територіальний центр соціального обслуговування громадян, в якому соціально незахищені категорії зможуть отримувати обмежений спектр реабілітаційних послуг.

Хонда підкреслила, що на сьогодні в Шевченківському районі понад 60 тисяч осіб охоплено соціальною сферою. Це пенсіонери, самотні люди, особи та діти з інвалідністю та інші категорії громадян. Зокрема, тут проживає 830 дітей з інвалідністю різних нозологій.

Водночас, в районі найбільша по Києву черга дітей-сиріт на отримання квартир – більше 50 осіб.

Kyiv Media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*