У столиці з’являться три нові реабілітаційні центри для дітей з інвалідністю

У столиці з’являться три нові реабілітаційні центри для дітей з інвалідністю. київ, марина хонда, реабілітаційний центр, діти, інвалідність

Міська влада проектує три нові сучасні реабілітаційні центри для дітей з інвалідністю. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«На сьогодні у місті відсутня широка мережа реабілітаційних центрів. Один Київський міський центр та районні територіальні центри і відділення не можуть повністю впоратися із проблемою, тому місто комплексно підходить до її вирішення. Ми чітко розуміємо кількість дітей, їх нозології, складнощі, з якими стикаються батьки. Зараз ми плануємо створити три нові реабілітаційні центри на вул. Юнкерова, вул. Закревського та просп. Правди. Вони перебувають на стадії проектування, яка триватиме до кінця року. Зведення ж закладів розпочнеться у наступному році», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА додала, що до фінансування будівництва долучаться й іноземні партнери. Зокрема, допомогу у створенні центрів надає Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен. Марина Хонда окремо висловила їй подяку.

Офіційний портал Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*