У Сумському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся день відкритих дверей (ФОТО)

У Сумському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся день відкритих дверей (ФОТО). суми, дитина-інвалід, допомога, підтримка, інвалідність, person, human face, toddler, baby, clothing, smile, girl. A young boy brushing his teeth

У Сумському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся день відкритих дверей. суми, дитина-інвалід, допомога, підтримка, інвалідність

На велике православне свято Різдво Пресвятої Богородиці, що відзначають 21 вересня, Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів відкривав свої двері для гостей.

На захід завітали заступник голови обласного депутатського корпусу Тетяна Головко, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський, батьки, благодійники, представники громадських організацій та ЗМІ.

Сам заклад створено у 1992 році як реабілітаційний центр для дітей із ДЦП при міській лікарні. Пізніше, із 2007 року, він перейшов у комунальну власність Сумської обласної ради.

Як зазначила Тетяна Головко, за останні роки суттєво збільшилося фінансування подібних установ, у тому числі і Сумського реабілітаційного центру.

«Батьки повинні захищати інтереси власної дитини та дбати про її розвиток і здоров’я, але вони також потребують допомоги і підтримки у вирішенні будь-яких питань. Тому добре, що в області функціонує заклад із сучасним обладнанням, у якому твоїй дитині можуть надати допомогу кваліфіковані спеціалісти», – наголосила посадовець.

Окремо Тетяна Іванівна подякувала благодійникам, які допомагають створити кращі умови для підопічних та працівників закладу. Від себе та депутатського корпусу обласної ради вона привезла малечі купу смаколиків.

Однією із організацій, що постійно допомагають закладу є Сумська митниця. Тож, окрему подяку дирекція центру висловила її керівнику Олександру Шуцькому, який був присутній на святі.

Олександр Геннадійович завітав не сам, а із зіркою української естради, Анею Завальською, поява якої викликала фурор серед присутніх.

Особливий центр для особливих дітей, – саме так називають цей заклад і не дарма, адже дітям із інвалідністю насамперед потрібне спілкування, а в центрі його вдосталь.

«Серед нас немає байдужих, цим дітям потрібна увага, любов та відкрите серце», – говорить директор закладу Олена Сущенко, яка ознайомила гостей з послугами, які надаються в центрі дітям та сприяють їх фізичному та розумовому розвитку.

Не обійшлося свято без сюрпризів, – у рамках дня відкритих дверей у центрі соціальної реабілітації було урочисто відкрито музичний зал. Після перерізання стрічки батьки та гості оглянули оновлений кабінет, а малеча продемонструвала присутнім свої музикальні таланти.

На цьому сюрпризи не закінчились, – діти та усі бажаючі мали змогу покататися на маленькому поні та взяти участь у різноманітних майстер-класах, що проводили працівники центру.

Завершенням свята стало частування солодощами та кулішем, а щасливі розмальовані дитячі обличчя стали найкращою винагородою для усіх хто будь-яким чином їм допомагає.

Сумська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*