У Житомирі фірма «СОФ-Орто» пропонує безкоштовне протезування (ФОТО, ВІДЕО)

У Житомирі фірма «СОФ-Орто» пропонує безкоштовне протезування (ФОТО, ВІДЕО). житомир, протез, протезування, підприємство, фірма соф-орто

У Житомирі фірма «СОФ-Орто» пропонує безкоштовне протезування. житомир, протез, протезування, підприємство, фірма соф-орто

Протезування – надважлива галузь, адже, фактично, саме протезування допомагає повернути людині повноцінне життя після серйозних травм. Сьогодні це також актуально через повномасштабне вторгнення росії. Кількість тяжкопоранених військових та цивільних значно виросла, і потреба в якісному протезуванні – також.

У Житомирі функціонує, хоч невелика, але дуже успішна спеціалізована ортопедична фірма «СОФ-Орто». Журналістам «Times.ZT» вдалося дізнатися більше про діяльність підприємства, доступні види протезування, отримання такої допомоги та побувати на виробництві.

За словами керівника підприємства Григорія Бондаренка, «СОФ-Орто» працює з 2016 року і пропонує найсучасніше протезування для пацієнтів:

«Наше невелике підприємство засноване в 2016 році. У нас працює 13 людей, всі мають відповідну освіту, дипломи та сертифікати. У мене стаж у цьому напрямку більше 40-ка років. Протезуємо людей з інвалідністю, з різними травмами та хворобами, у тому числі і військових. Протезування у нас найсучасніше. Ми робимо з комплектуючих фірми “Ottobock”, під індивідуальні параметри, будь-якої групи мобільності».

У Житомирі фірма «СОФ-Орто» пропонує безкоштовне протезування. житомир, протез, протезування, підприємство, фірма соф-орто

Григорій Васильович пояснює, виготовлення протезу займає близько місяця, проте цей процес, все ж, індивідуальний.

«Протези зазвичай виготовляються від 20-ти робочих днів. Все залежить від виду протезу та ситуації. Ми їдемо до пацієнта, знімаємо мірки, потім ще раз приїжджаємо, щоб уже по всім розмірам все підігнати, і можемо приїхати стільки разів, скільки треба буде, тому тривалість виготовлення може збільшитися і до місяця. Термін експлуатації протезу зазвичай складає 3 роки, далі процедура поновлюється і людина отримує новий протез», – зазначає фахівець.

Пацієнти можуть отримати протези – безкоштовно, за державною програмою. Керівник фірми наголошує, програма діє попри війну:

«Протези верхніх і нижніх кінцівок ми видаємо безкоштовно за рахунок коштів державного бюджету. Ми працюємо згідно чинного законодавства, в рамках граничних цін. Тобто протези для людей з інвалідністю будь-якої категорії у нас безкоштовні. Хочемо зазначити, що попри війну, всеодно надаємо допомогу в протезуванні і державна програма так само працює, без змін».

У Житомирі фірма «СОФ-Орто» пропонує безкоштовне протезування. житомир, протез, протезування, підприємство, фірма соф-орто

Він додає, процедура отримання наступна: якщо людина має потребу в протезуванні, вона проходить лікарські комісії, отримує індивідуальну програму реабілітації, пише заяву на виробника протезів, а далі весь цей пакет документів подається до Фонду захисту осіб з інвалідністю.

«У нас є протези нижніх кінцівок, стегна, спеціальні для купання, протези гомілки, передпліччя та плеча, ортези: шарнірні та безшарнірні, а також корсети типу шено, колінні вузли та стопи, реклінуючі корсети. Також у нас є великий вибір товарів для корекції травм. Вони платні, але якщо у пацієнта є призначення від лікаря на певний товар, то ми його так само безкоштовно видаємо», – ділиться спеціаліст.

З найприємнішого – протези з Житомира затребувані і в інших містах України. В першу чергу – через якість.

«Найприємніше, що ми знаходимося в Житомирі, а до нас звертаються з інших міст. Ми окрім якісного протезу ще піклуємося про естетичну сторону і робимо так, щоб протез виглядав максимально наближеним до вигляду кінцівки. Для прикладу, за кордоном, такого не роблять», – каже Григорій Васильович.

Окрім, безпосередньо, магазину та консультативного центру, де можна придбати необхідні коректуючі товари, а також забрати протези, фірма «СОФ-Орто» має своє невелике виробництво. Там у декілька етапів виготовляють різні види протезів, під параметри пацієнтів та за допомогою сучасного обладнання.

У Житомирі фірма «СОФ-Орто» пропонує безкоштовне протезування. житомир, протез, протезування, підприємство, фірма соф-орто

«У нас є своє невелике виробництво, де працюють спеціалісти, працює наш протезист з досвідом роботи 18 років. Виготовляємо все самі, маємо для цього відповідне обладнання, закупаємо тільки комплектуючі, а тут уже наші спеціалісти всі вироби збирають самостійно під конкретні параметри пацієнта. Частина процесів відбувається завдяки спеціальному обладнанню, інша частина – вручну, так підганяємо параметри, щоб максимально був протез зроблений під пацієнта», – пояснює керівник підприємства.

Фірма «СОФ-Орто» знаходиться за адресою: вул. Вітрука, 6-В, Отримати консультацію щодо протезування можна за телефонами: 067-72-34-111; 067-72-74-111.

Валерія Наумова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*