Україно-польська Allbionics запропонувала українцям, які постраждали від війни, безплатні біопротези. Як долучитися

Україно-польська Allbionics запропонувала українцям, які постраждали від війни, безплатні біопротези. Як долучитися. allbionics, біонічний протез, війна, допомога, постраждалий

Україно-польська Allbionics запропонувала українцям, які постраждали від війни, безплатні біопротези. Як долучитися. allbionics, біонічний протез, війна, допомога, постраждалий

Україно-польська Allbionics запропонувала українцям, які постраждали від війни, безплатні біонічні протези, повідомили dev.ua в компанії.

«Наша команда об’єднала зусилля з компаніями GlobalLogic, Droid Technologies та дизайн-студією Aranchii Architects, та розробили власні біонічні протези. А також кріплення, що дозволяють їх використовувати як при ампутації руки нижче ліктя, так і вище ліктя. Виробництво біонічних протезів, всі послуги щодо їх надання кінцевим споживачам та технічне обслуговування ми будемо здійснювати в Україні», — розповіли в компанії.

Ціна на протези ще формується, проте в Allbionics вже окреслили найвищу цінову межу, яка становить $8000 — $10 000. В компанії кажуть, що їхній продукт не поступається світовим аналогам, виробляється з сучасних матеріалів та друкується на 3D-принтері.

Впродовж 2023 року в Allbionics ставлять за мету допомогти відновити свої можливості щонайменше 150 українцям, що постраждали від війни. Для отримання детальної інформації про біонічні протези та оформлення запиту на їхнє безплатне отримання, необхідно перейти за цим посиланням.

Allbionics заснували Володимир Бандура (СЕО, Україна) та Стівен Ван Фліт (СТО, автор 18 патентів у сфері електроніки, США) за підтримки українського підприємця Дмитра Волконського. Головний офіс компанії знаходиться в польському Кракові.

Олексій Дзюба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*