Українська збірна на Іграх воїнів у США здобула ще дев’ять медалей (ФОТО)

Українська збірна на Іграх воїнів у США здобула ще дев’ять медалей (ФОТО). ігри воїнів, ветеран, військовий, змагання, поранення

Українська збірна на Іграх воїнів у США здобула ще дев’ять медалей. ігри воїнів, ветеран, військовий, змагання, поранення

Українські спортсмени продовжують виборювати призові місця на Іграх воїнів у США – у третій день змагань вони здобули дев’ять медалей.

Про це повідомив Укрінформу організаційний менеджер української команди Павло Кононенко.

Зокрема Рустам Росул здобув дві срібні медалі – в індивідуальній гонці на час і в групових перегонах на хендбайку; Сергій Калитюк також два срібла – в індивідуальній гонці на час і в групових перегонах на хендбайку. Віктор Легкодух завоював бронзу в індивідуальній гонці на час та срібло у групових перегонах на хендбайку; Дмитро Браницький – бронзу в індивідуальній гонці на час на шосейному велосипеді; Юрій Зекун – бронзу в індивідуальній гонці на час та срібло в групових перегонах на шосейному велосипеді.

Українська збірна на Іграх воїнів у США здобула ще дев’ять медалей. ігри воїнів, ветеран, військовий, змагання, поранення

Раніше повідомлялося, що українська збірна здобула чотири нагороди. Зокрема, золоті медалі здобули Сергій Калитюк у своїй категорії зі стрільби з пістолета (сидячи) та Олександр Гавриленко – зі стрільби з пістолета стоячи. Майя Москвич виборола золото і Артем Лукашук – срібло на змаганнях зі стрільби з гвинтівки.

Як повідомляв Укрінформ, 19 серпня в американському Орландо (Флорида) відкрилися міжнародні спортивні змагання «Ігри воїнів».

На них прибули 32 спортсмени з України – як ветерани, так і чинні військові, котрі мали поранення.

Ігри воїнів, організовані Командуванням підготовки та доктрини Сухопутних військ США, проходитимуть до 28 серпня. Для участі в них прибули близько 300 спортсменів, які представляють армії Сполучених Штатів та країн-союзниць.

Змагання були започатковані у 2010 році як спосіб відновлення та реабілітації поранених військовослужбовців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*