Урочисте відкриття майданчика для дорослих та дітей з обмеженими фізичними можливостями (ФОТО)

Урочисте відкриття майданчика для дорослих та дітей з обмеженими фізичними можливостями (ФОТО). біла церква, обмеженими фізичними можливостями, спортивно-розважальний комплекс, інвалід, інвалідність, grass, outdoor, tree, ball, child, sport, athletic game, playing, person, balloon. A group of young people playing a game of football

Урочисте відкриття майданчика для дорослих та дітей з обмеженими фізичними можливостями. біла церква, обмеженими фізичними можливостями, спортивно-розважальний комплекс, інвалід, інвалідність05 травня у місті Біла Церква на території Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів «Шанс», за ініціативи міського голови Геннадія Дикого, було відкрито перший в місті спортивно-розважальний комплекс для людей з обмеженими фізичними можливостями.

У ході заходу взяла участь заступник міського голови Ольга Настіна, яка висловила вдячність працівникам центру «Шанс» та батькам за їхній вклад у виховання та підтримку білоцерківців з обмеженими фізичними можливостями та зазначила: «За дорученням міського голови я вітаю вас з цією важливою подією для нашого міста. Зараз відкривається другий в Україні майданчик для дорослих та дітей з інвалідністю. Ми справді турбуємось про їх комфортне проживання. Цей комплекс є унікальним, і, я сподіваюсь, що не останнім у нашому місті».

Цей майданчик є дуже необхідним для дітей та дорослих з особливими потребами, тому що він є спрямований не тільки на їх реабілітацію, а й несе в собі розважальний характер. Діти дуже задоволені можливістю користуватись цим комплексом, адже раніше на інвалідних візках вони не мали такої фізичної можливості.

Ольга Настіна разом з директором центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів «Шанс» Юлією Богатиренко урочисто перерізали червону стрічку, чим відзначили відкриття майданчику.

В заході взяли участь представники та вихованці центру, їх батьки, журналісти місцевих ЗМІ.

Біла Церква – офіційний сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*