Ужгородські депутати підтримали програму діяльності Медико-соціального Центру «Дорога життя»

Ужгородські депутати підтримали програму діяльності Медико-соціального Центру «Дорога життя». мсрц дорога життя, ужгород, сесія, фінансування, інвалідність

Ужгородські депутати підтримали програму діяльності Медико-соціального Центру «Дорога життя». мсрц дорога життя, ужгород, сесія, фінансування, інвалідність

Програму діяльності медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» у 2021 році підтримали на сесії.

Медико-соціальний центр «Дорога життя» – єдиний заклад в Ужгороді медико-соціальної та психолого-педагогічної реабілітації осіб з вадами фізичного та розумового розвитку. Ця сфера реабілітації потребує суттєвої підтримки, тож фінансування передбачили у розмірі 3 млн 820,600 тис. грн.

На сьогодні на обліку в медико-соціальному реабілітаційному центрі “Дорога життя” перебувають 365 осіб. Усі вони є особами з інвалідністю та мають певні вади фізичного і розумового розвитку.

47 дітей з вадами розвитку складають постійний контингент дітей Центру та отримують психологічну і логопедичну корекцію.

22 молодих людей з проблемами інтелектуального розвитку відвідують групу соціальної реабілітації інвалідів та денної зайнятості.

14 дітей проходять за програмою інтеграції (шкільна освіта в ліцеї «Лідер» ЗОШ № 20, ЗОШ № 8).

112 дітей непостійного контингенту проходять курсову реабілітацію в Центрі.

170 дітей задіяно в соціально-культурних програмах Центру.

Кількісний штат працівників центру – 30 осіб.

uzhgorod.in

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*